SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FINAŁY MR SFD III - I ETAP - GŁOSOWANIE USERÓW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29305

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
aPawel za estetykę i proporcje

Zmieniony przez - Polskikoks w dniu 2010-11-23 20:27:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
Głos oddaję na _Richarda_ zaprezentował najlepszą definicje i estetyke mięśni spośród wszystkich uczestników konkursu a ponadto kosztowało go to dużo pracy i wyrzeczeń ,które zaowocowało efektem świetnej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Clever_eva MISS SFD
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1634 Wiek 25 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15601
aPAWEL- forma rewelacyjna, świetne proporcje i definicja mięśnia. Sylwetka idealna!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24911
aPawel - kompletny
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
aPawel - przede wszystkim za za to, że do takiego wygląda dążę. Poza tym: zdrowa, idealna jak dla mnie definicja, nie przesadzona. Bardzo proporcjonalna i harmonijna sylwetka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 550 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10905
aPAWEL

Wydaje mi się, że zwiększył masę od poprzedniej edycji - stał się pełniejszy.
Ładna separacja czterogłowych, choć brak prążkowania i widoczne dwugłowe na zdj bokiem i tyłem.
Wąska talia i szerokie plecy z niezłą ilością detali, trochę brak kapturów.
Niezła klatka i barki. Ładny biceps, wydaje mi się, że odrobinę za mały triceps.
Ogólnie symetrycznie i bardzo estetycznie.

"Ha! Mam młot Thora! - Czy teraz będę mógł rozmawiać z rybami?"
**********
[http://romb.org.pl] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2988
Głosuje na _Richard_, bardzo ładna definicja, separacja mięśni, zero tłuszczyku!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
kruszyn24 kawał smoka , potezna masa i bez sciemy

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
głos na aPAWEL, estetyczna sylwetka, idealne proporcje, każdy mięsień dobrze wyeksponowany, super pocięte mięsnie jak na amatora. powodzenia wszystkim

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

actiVe

Następny temat

4 lata na sucho

WHEY premium