SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FINAŁY MR SFD III - I ETAP - GŁOSOWANIE USERÓW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29390

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
Głosuje na "so nervous" Najlepiej się prezentuje, widać po przygotowaniu, że ma ambicje chłopak... pozdrawiam !!!

Go Hard Or Go Home !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja się też wypowiem oddaje głos na "aminek" , a dlaczego ponieważ ma bardzo ładną i symetryczną budowę, jest młody a jego mięśnie mają bardzo naturalne kształty w ogóle cała sylwetka jest taka naturalna.
Generalnie powiem tak, że ma bardzo dobry gen. Ciekawe jak będzie wyglądał jak się weźmie ostro do roboty, więc dla zachęty oddaje głos na niego.

Reszta chłopów, bardzo dobra forma.

Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
ostatnie 45minut głosowania użytkowników i wybrania finałowej "6" zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Wyniki głosowania użytkowników forum - Wybranie finałowej 6 tki zawodników do ścisłego finału w kategorii MR SFD - AMATORZY

GŁOSY WAŻNE - ankieta to tylko obrazowy dodatek, a jak wspomniałem w 1 poście istotne i zliczane będą tylko GŁOSY WAŻNE (jakby ktoś jeszcze nie wiedział co to znaczy, odsyłam do 1 posta)


1. aPAWEL 112 głosów
2. _Richard_ 40 głosów
3. so nervous 16 głosów
4. kruszyn24 13 głosów
5. QbaKing 4 głosy
6. aminek 3 głosy

----------------------------------------
7. Chmielumie 2 głosy
8. notic 1 głos
9. kulak444 0 głosów


Rzutem na taśmę do ścisłego finału awansował "aminek" , wypychając tym samym z finału Chmielumie.


Teraz czas na końcowy, II etap finałów. Ocenę sędziów.
Mają oni tydzień czasu na podanie swoich typów - typy te dostanę początkowo tylko ja, oczywiście wkleję je potem , przy wynikach, na forum. O ile nie będzie żadnych opóźnień to wyniki pojawią się za tydzień na forum ,czyli 05.12.2010

pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

actiVe

Następny temat

4 lata na sucho

WHEY premium