SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFA 08

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 39331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
...
Napisał(a)
Usunięty przez -Baca- za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 141
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
http://pl.


ten song też jest super jak dla mni

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Męczę się Legią Warszawa w OE hehe już drugi sezon leci . Zryte jest to że nie moge nikogo sprowadzić do tej Legii wartościowego . Wykładam hajs dwa razy większy niż jest koleś warty a to i tak za mało . Nie wiem dlaczego tak się dzieje . Nie chce przyjść Camara i Jose Desire Job dziwne dziwne hehe . Troche mnie to irytuje .

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
popatrz w historie negocjacji - nieraz napisane ze KLUB CHCE WIECEJ a nieraz ze SAM GRACZ CHCE WIECEJ KASY

ze slabym negocjatorem jednak ceny czesto sa zawyżone

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-02-22 09:25:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
f***master patrzę patrzę w historie negocjacji i ta wskazowka rosnie ale nie na tyle by był definitywny transfer . A ja zawsze daje max hajsu jaki mozna dać za zawodnika . Jakis Jose Desire Job nie chce przejsc chyba za wielka gwiazde sie ma . O Camarze nic nie wspomne z Wigan .
Tragedia te transfery ciezko kogos kupic ciezko . Sprzedać nie problem ale kupno to juz wyczyn .
Myślalem sobie że moze Legia ma za słabą renome wsrod klubow Europejskich i dlatego tak ciezko mi kogos klasowego kupic pomimo duzych funduszy ale chyba aż tak "inteligentna" ta gra to nie jest .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-02-22 09:46:24

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Fifa wyprzedza Pesa oryginalnością np. stroi!! muzyką trybami np. managerskim, realnym zachowaniami piłkarzy!!
a pes moim zdaniem najnowsza wersja jest badziewna!! lepszy był pes6
konami nie ma kasy zeby wykupic ligi czy stroje! szkoda bo to bardzo psuje jej obraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
"Fifa wyprzedza Pesa oryginalnością np. stroi!! muzyką trybami np. managerskim, realnym zachowaniami piłkarzy!! "
Wszystko sie zgadza ale napewno nie realnym zachowaniem piłkarzy . Chyba nie grales w PES skoro tak piszesz bo co jak co ale fizyka w PES jest zdecydowanie lepsza od tej w Fifie to każdy przyzna kto grał w obie gry .
" konami nie ma kasy zeby wykupic ligi czy stroje! szkoda bo to bardzo psuje jej obraz "
Też mnie to boli że nie maja licencji na nazwiska all piłkarzy itp itd ale to wlasnie realistyka gry sprawia ze PES jest przez zdecydowana wiekszosc wyzej ceniona od Fify

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
mylisz sie bo jestem pewnien ze grałem w pesa wiecej niz ty!! zachowanie piłkarze fify przy dryblingu, czy zwrotu z piłka jest lepsze moze jedeny mankament to sposób w jaki zawodnicy sie zatrzymuja przy kontakcie z przeciwnikiem, powiedz sposób biegania piłkarze w pesie tym ostatnim jest dziwny zgarbieni i te nogi cały czas ugiete!!

nie to zebym zachwalał fife bo jestem fanem pesa, ale ostatni wersja pes jest słabsza niz bym sie spodziewał, nie podoba mi sie az tak

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-02-22 11:09:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
To że grales wiecej nic nie znaczy . Wystarczy zagrac kilka razy w PES by wiedzieć swoje . A ja tez nie gralem malo wiec wiem co pisze Nikt mi nie powie ze fizyka w PES jest gorsza od tej w Fifie . Np w Fifie slabszym zawodnikiem nie da sie zrobic rajdu biegnac lekko w prawo lub w lewo , tam tego nie ma . Slabszy zawodnik biegnie albo prosto albo chamsko w bok . A w PES slaby czy nie slaby biegnie tam gdzie chce . To samo tyczy sie strzalow . W PES tam gdzie chce by leciala pilka tam leci a w Fifie strzal to czesto zagadka . W Fifie nie da sie zrobic takich akcji z takim tempem gry jak w PES .
Co do ostatniej czesci PES8 to NIC o niej nie wiem jeszcze . Gralem w poprzedniczki i byly rewelacyjne . Dlatego watpie by PES8 mialbyc nagle gorsza czescia Najpozniej 27 lutego sie przekonam i napisze cos wiecej .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-02-22 11:35:10

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brutal football.

Następny temat

Trening obwodowy piłarza - proszę o pomoc!

WHEY premium