SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFA 08

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 39327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ania mucha ? (a masz polska wersje fify? masz graczy mlodych ktorych czytają nazwiska komentatorzy? bo mnie denerwuje bo mam samych mlodych ktorzy zaczeli grac w 2010 roku i jest "on" anie po nazwisku (poza borucem i wczesniej garguła i murawskim )

wiesz jak rób- kupuj za***istych pilkarzy BEZ KLUBU [ odrazu im daj na full kasy za mecz - napewno przejdą do ciebie odrazu ] i wystaw na liste ofert sprzedajesz z wielkim zyskiem bo pozyskales za nic a ludzi do siebie szukaj w cienkich ligach ja np robie tak ze biore

szukaj overall 70-75 (przykladowo tyle)
tylko pomocnikow [jesli takich potrzebuje]
i szukam po kolei z Lig jakis tureckich , mexyk , usa, i te inne mniej znaczace- czesto dostaje kolesia ktory ma srednią nawet powyzej 80 a za mecz chce 5tys gdzie z ligii angielksiej chcialby minimum 20 tys.

Zmieniony przez - f***master w dniu 2008-02-22 23:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
chce Wam sie ??
jak juz takie rzeczy to wolalbym managera
do grania nie uzywam zadnych bajerow
choc rzadko gram wiec nie wiem

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wciąga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
f***master tak mam wersje polską . Nie zwróciłem uwagi na to czy komentatorzy czytają nazwiska młodych . Tych co są w grze na starcie napewno
Sprobuje i tego tzn sciagnac kilku grajkow bez klubu . Ale poki co mam inny patent na nie małą kasę Wysyłam poszukiwacza talentów on mi sprowadza jakiegoś młodzieniażka ja podpisuje z nim kontrakt a potem go sprzedaje za nie małe pieniądze . Samo poszukiwanie talentów kosztuje grosze a zawodnik znaleziony może być dużo warty . Wczoraj sprzedałem młodzieniażka za 1,9mln . Był prawie tyle warty co taki Choto choć znacznie gorszy umiejetnosciami .

Baca w managerach nie pograsz drużyną bezpośrednio . Ja wole brać udział w meczach i sterowac swoimi pupilkami . W managerach tego nie ma .

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-02-23 10:09:08

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no tez na poczatku tak robilem z tym skautem ale mniej sie oplaca na dluzsza mete zwlaszcza ze ilosc ruchow w oknie transferowym jest ograniczona

nieno mlodych napewno nie czytają - chodzi mi bardziej ze kogos dobrego kogo czytają co teraz jest mlody u ciebie ( bo u mnie 2013 rok , a moje peterborough kroluje poraz wtory na 1. miejscu premieship i we wszystkich pucharach itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Dziwny ten mój 3 sezon . Odpadłem na starcie z ŁKS w Pucharze Polski po przegranej 0:1 i remisie 0:0 A w LM radze sobie rewelacyjnie . Z grupy wychodze na I miejscu przed Juventusem , Lyonem i S.Praga .
Na mecze ligowe nie potrafie sie jakoś już zmobilizować i często remisuje . A w LM ogrywam Lyon , Juventus . Nie masz tak f***master ?

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
w kratke taz tak , raz na odwrot hehe .. ostatnio przegralem 1:4 z barcą, a w rewaznu bez oszukiwania 5:1 było dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
f***master a moze wiesz jak to jest po zakonczeniu sezonu. Zawsze jest pytanie czy chce trenowac inna drużyne . Moge od tak sobie z Legii przejść do ktoregos z najwiekszych klubów Europy ? A i czy obsada trenera jakiejs z reprezentacji jest mozliwa zaczynajac swoj epizod w klubie ? Przychodzily Ci jakies oferty by byc trenerem reprezentacji ???

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Chilavert FIFA to moim zdaniem zero realizmu. Grałeś kiedykolwiek w FM'a ? Tam żaden piłkarz pokroju Kuszczaka nie przejdzie w życiu w 2 czy 3 sezonie do Legii, bo po pierwsze nie ta reputacja klubu, po drugie w życiu w FM'ie nie stać Legii na Tomka.

Pod tym względem FIFA jest beznadziejna

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
cygan ale ze mnie żaden fan Fify ej hehe . Gram w nią bo ją mam Zdecydowanie bardziej wole PES od Fify A wszelkie menadżery mnie nie interesują . No i logiczne że tam musi być wiecej realizmu jeżeli chodzi o finanse

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brutal football.

Następny temat

Trening obwodowy piłarza - proszę o pomoc!

WHEY premium