SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FIFA 08

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 39321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
PES > Fifa

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
o prosze , streścił wzorowo

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
chila gralem tez polskimi druzynami i nie bylo takich problemow
nie wierze ze dajesz na maxa zarobki, % za strzelenie gola na 15 i max dla klubu ile wejdzie i nie chce przejsc

chyba ze napisane "druzyna ma za malo graczy i nie sprzeda" albo "widzimy sie na meczu" bo chcesz kupic kogos z tej samej ligii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
To nie zwrociles uwagi najwyraźniej . Ci słabsi zawodnicy biegna albo prosto albo w bok lekki skręt biegnac sprintem nie wchodzi u nich w gre . Oczywiscie mozna nimi biec gdzie sie chce ale powoli już bez sprintu . W PES takiego ograniczenia ulomnego nie ma tam każdy potrafi biegać w ktora strone chce na pelnych obrotach
Nie pisalem że daje im zarobki na maxa i premie za gola też na maxa . Ja płace za nich maxymalną kwotę . Taki Camara kosztuje 2 mln a doszedlem do kwoty ok.7 mln i nadal nie chcieli go sprzedać . Trzy razy wiecej niż jest wart a to i tak nic . Zarobki zwiekszalem nieznacznie do tych co zarabiał w obecnym klubie a za gola dalem 15% premii . To i tak duzo przy tej sumie za ktora chcialem za niego dac powinien przybiec do Legii


Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-02-22 16:54:21

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
haha no to wlasnie :) klubowi nie musisz wiele wiecej dawac jesli gracz nawet nie jest na liscie wystawionych do sprzedazy

tylko w historii pewnie potem masz ze "< jakis gracz> czeka na lepsza propozycje / czeka az skonczysz zartowac takimi ofertami / az zlozysz godna uwagi oferte .. " itp - tzn ze musisz dawac dla gracza wieksze zarobki bo wiecej dla klubu to bezsens wtedy juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Aaaaaa coś sie ruszyło a nawet wiecej niż coś Jest nowy negocjator (6 poziom) wczesniej był ten z poziomu 4 . Teraz jest malinowo . Moge powiedzieć że teraz żaden piłkarz nie ma oporów by przejść do mojej Legii Zrobiłem sobie dziki szał zakupów Jose Desire Job , Coulibaly , Buckley i Kuszczak wszyscy oni są już moi Bardzo blisko byłem pozyskania Miccoliego , zadecydowały jakieś grosze . No to Legia się zbroi na LM w tym sezonie już nie odpadne mam nadzieje w fazie grupowej hehe . W OE to tylko Wisła jest dla mnie rywalem mozna powiedzieć

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Zero realizmu...

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
a temu o co chodzi ?

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
lepszym wyjsciem byłby boruc - chyba ze dopiero zaczynasz lige, ale liga angielska dobrze oplacana a kasy wiele nie masz chyba zeby finansowac Kusczaka z MU ? ale jak wolisz rób dream team - polecam gargule murawskiego <pomoc> , zawodzinski <atak> z polakow - sam ich kupowalem jak gralem 4ligowym Peterborough
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2021 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6887
Był Mucha zatem i tak zmiana na lepsze jest bo Kuszczak jest zdecydowanie lepszy od tej Muchy Stać mnie stać , są Europejskie Puchary zatem raczej nie zbankrutyje przez Kuszczaka Nie wiem czy bede mieszał w pomocy mam ją bardzo dobrą : Vukovic , Edson , Coulibaly , Radovic . Jeszcze rezerwie Giza , Burkhard Ja to lubie piłkarzy z Czarnego lądu co widać po moich zakupach

Zmieniony przez - Chilavert w dniu 2008-02-22 23:02:01

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brutal football.

Następny temat

Trening obwodowy piłarza - proszę o pomoc!

WHEY premium