Szacuny
78
Napisanych postów
9036
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
120616
W najnowszym rankingu FIFA, opublikowanym w środę (15 stycznia), w czołówce nie zaszły żadne zmiany. Nadal prowadzi Brazylia przed Francją i Hiszpanią. Polska także nie zmieniła swojej pozycji i dalej plasuje się na 33. miejscu.
W czołowej "10" o dwie lokaty przesunęła się Turcja, która jeszcze w grudniu zajmowała 9. pozycję.
O jedno "oczko" w dół przesunęły się Anglia (8. miejsce) i Meksyk (9.).
Spośród naszych grupowych rywali w eliminacjach do ME swojej pozycji nie zmieniła Szwecja, która zajmuje 24. miejsce. Natomiast solidarnie o dwie lokaty spadły: Węgry (58.), Łotwa (80.) i San Marino (161.).
Po raz pierwszy w rankingu FIFA sklasyfikowany został Afganistan, któremu przypadła ostatnia 204. pozycja. (onet)
..And JUSTICE for ALL
Certyfikowany dietetyk i trener personalny Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl
Szacuny
78
Napisanych postów
9036
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
120616
Najnowszy ranking FIFA
W opublikowanym w środę rankingu FIFA nie zaszły większe zmiany. Nadal na czele jest trójka: Brazylia, Francja, Hiszpania. Polska niezmiennie na 33. miejscu.
W czołowej "10" zaszła tylko jedna zmiana. Argentyna, awansując na 4. miejsce z 5. pozycji, zamieniła się miejscami z Niemcami.
Reprezentacja Polski pomimo, że w dwóch pierwszych spotkaniach towarzyskich w tym roku nie zanotowała porażki nadal okupuje 33. miejsce, razem z niedawnym rywalem Chorwacją, który zanotował spadek o jedną pozycję.
Spośród rywali polskiej reprezentacji w eliminacjach do ME: Szwecja spadła o dwa miejsca (z 24. na 26.), Węgry awansowały o trzy lokaty (z 58. na 55.), Łotwa poszła w górę o pięć "oczek" (z 80. na 75.), zaś San Marino nie zmieniło swojego położenia i nadal zajmuje 161. miejsce.