SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW z priorytetem.Co o nim sadzicie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
dzieki apokalipsa dostosuje sie i zobaczymy jak to bedzie. jeszcze tylko zapytam "bruszki "z obciazeniem tylko w poniedzialek nastepny trening juz bez? o i jezli chodzi o drazek to pierwszy trenig rowniez z obciazeniem? tylko tam gdzie chodze na silownie to nie ma zbytnio jak przyczepic jakis ciezar

" Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak- na obydwie wątpliwości.

a przyczepic możesz zawsze- tylko troche trzeba inwencji- to nietrudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
dokladnie tak jak mowisz . Jeszcze raz dzieki za pomoc.Po takim treningu z tydzien przed tymi testami uwazasz zeby dac sobie juz spokoj z treningiem czy lepiej jest jakis lekki robic?

" Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
i tak jak widze moje postepy to wydaje mi sie ze raz w tyg bede musial wlaczyc bieg w terenie nie tylko ta bieznia po treningu ...

" Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, bedzie to z o wiele lepszym pozytkiem- wrzuć dwa takie biegi a przy siłowym możesz nawet z tych zrezygnować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
wiem tylko balem sie o regeneracje ze basen i biegi w te dni wolne moga bardzo niekorzysnie wplywac na wszystko

" Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
witam apokalipsa jestem po 2 tyg tego treningu i powiem ci ze wchodzi ladnie jestem zadowolony,ale niestety musze zaczac wiecej biegac bo z tym mam najwiekszy problem....

" Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
biegaj w nietren. i ew. w dni z treningiem "lekkim" z tym, ze staraj sie rozdzieić te treningu w max. stopniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 975
apokalipsa w zwiazku z tym ze naprawde wiecej musze biegac, plywac to ten trening na silowni 4 razy w tygodniu jest troche meczacy poza tym praca (MON) i ciezko wyrobic nie raz jakbym zrobil takie cos ze w poniedzialek i piatek trening ciezki oczywiscie zwiekszyc nieznacznie liczbe serii a w kolejnym tygodniu rowniez poniedzialek piatek tylko ze ten trening lekki. co o tym myslisz???

" Najlepszą obroną jest atak"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale takie rozłożenie nic Ci nie da- wprost przeciwnie.

może zastanów się- jesli brak czasu- nad połaczeniem tych ćwiczeń ktore się da w superserie, treinng wyjdzie krótki intensywny- także z korzyścią dla wytrzymałosci[siłowej]...

w ostateczności mozna dać 3 treningi w tygodniu- ale wtedy wyjdzie każdy z nich na zasadzie "ciężki"... bez zmienności jesli chodzi o intensywność.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na sile do oceeny

Następny temat

Armagedon do oceny i ewentualnych poprawek

WHEY premium