SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW z małym zapleczem sprzętu. ćwiczenia rozciągające klatkę piersiową

temat działu:

Trening w domu

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 553
Witam wszystkich użytowników forum.

Postanowiłem w końcu wziąć się za siebie, dobrać odpowiednią dietę oraz ułożyć plan FBW. Problemem jest jednak moja wrodzona wada klatki piersiowej. Dowiedziałem się, ze wskazane są w moim przypadku ćwiczenia rozciągające właśnie tą partię mięśniową. Więc jaki dobrać plan aby uwzględnić tego typu ćwiczenia jednocześnie zachowując ogólny zamysł i cel ćwiczeń. A może poprostu nie zwracać na to uwagi i trenować tak jak jest w przyjładowych planach FBW. Czy zrezygnować z wykonywania martwego ciągu hantlami? Czytałem, ze jest to najlepsze ćwiczenie ogólnorozwojowe ale nie wiem czy tylko w wypadku sztangi. Do dyspozycji mam hantle + 20kg obciążenia, ekxpander oraz drążek. Jaki plan FBW polecicie w moim przypadku? Moim celem jest masa mięśniowa. Dodam że mam 187 wzrostu oraz ważę 77 kg. Mój staż jest praktycznie zerowy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
https://www.sfd.pl/NAJCZĘŚCIEJ_ZADAWANE_PYTANIA-t755553.html

MC z hantlami, dla zaawansowanych, mało który początkujący wykona to poprawnie hantlami. Nawet z tak małym ciężarem.
Zależy jaką masz tę wadę klatki.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 553
lekko lejkowata klatka. Potrzebuję rozciągajacych ćwiczeń na klatkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
To Ci raczej, nie wiele pomoże. Tylko i wyłącznie operacyjnie. ;p

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 553
Ja nie chce usunąć wady tylko poprostu zacząć ćwiczyć i nabrać trochę masy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie w tym rzecz. Masz po prostu normalnie ćwiczyć jak każdy. Bo ćwiczenia rozciągające, nie dadzą Ci nic więcej, niż normalnej osobie i nie powinieneś się na nich jakoś nadzwyczajnie skupiać.

Pozdrawiam.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przybranie na wadze

Następny temat

Ogólnorozwojówka

WHEY premium