SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia na klatke

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Witam!Niedawno zaczęłem robić brzuszki aby na brzuchu powstał kaloryfer.Czy one pomogą (po jakim czasie,dziennie robie ok100) , jak nie pomogą to poprosze o inne ćwiczenia bez sprzętu.Znacie jakies ćwiczenia na bicepsy i klate,nie mam dostępu do drążka .:Mam 15 lat waże 61 kg przy ok 178.Z gory dzieki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
Powiedz jakim dysponujesz sprzętem, ławeczka, hantle, sztanga prosta, sztanga skośna ?
Moim zdaniem zbyt często robisz brzuch, powinieneś robić brzuch MAX 3x w tygodniu ale za to mocniej, więcej ćwiczeń niż tylko jedno i to do tego umacniasz jedynie górną partię brzucha a dolną zaniedbujesz.. z czasem może to się stać nieestetyczne.. Dodaj jakieś nożyce na dolną partie a brzuszki rób ze skrętami na skosy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Wiesz co mam w domu hantle.Czyli rozumiem że za czesto robie brzuszki?Powinienem robić w pon , sr i pt , tak?Ale ile mam wtedy robic mogą być serie?Moge prosić o krótki plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 548 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5353
sztanga prosta skośna? chyba ci o ławkę chodziło... ćwicz całe ciało a nie brzuch klate i biceps... kluczem do kaloryfera jest dobre odżywianie no zależy też czy jesteś zalany tłuszczykiem... a no i szkoda czasu na same brzuszki

nic nie motywuję nas tak jak ludzie którzy w nas nie wierzą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
A moge prosić o jakiś plan cwiczeń ,szukalem informacji na innych tematach ale tam wszystko jest niezrozumiałe i nieujednolicone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 328
gwiazda myślałem o czym innym i o czym innym pisałem :P Chodziło mi o skosy na ławeczce i GRYF ŁAMANY ! Przepraszam :)
A brzuszki robisz za często to jest podstawowy błąd nowicjuszy ale spokojnie, też robiłem ten błąd ale od dwóch miesięcy jest on naprawiany.
Rób tak 4x serie po 15 powtórzeń max 20 ale pamiętaj nie szarp się i rób jak najdokładniej ! Potem najwyżej dodaj sobie jakieś obciążenie, bo brzuch tak jak każdy inny mięsień tego potrzebuje.
Hmmm... masz hantle a więc nie ma potrzeby, żebym przepisywał ćwiczenia z tej strony http://www.kulturystyka.pl/atlas/ Dodaj sobie po 2 ćwiczenia na partie które możesz robić tak po 3-4 serie po 12x powtórzeń i powinno być dobrze a w przyszłości zastanów się nad odwiedzeniem siłowni i regularnych treningach.

Zmieniony przez - Kakaowy w dniu 2013-06-30 14:53:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
dzieki bardzo za odpowiedz.Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak najszybciej zrzucić brzuch ;f

Następny temat

Jak umiejętnie biegać, żeby nie zgubić mięśni?

Wiecej