SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW i trening biegowy.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 450
Witam wszystkich jako nowy. Chciałbym prosić bardziej wprawionych w temacie o pomoc na temat treningu. Chcę połączyć trening biegowy (zależy mi na odcinkach 50 i 1000m ) oraz silowy w którym chciałbym zwiększyć ilość powtórzeń w podciąganiu na drążku. Staż na siłowni mam około 1.5 roku.
Do sedna:
trening silowy 2 razy w tygodniu :

Zestaw A
Nogi: Przysiady z sztangą na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztangą 3s
Klatka: Pompki w różnych wariantach (w tygodniu nie mam dostępu do pełnego sprzętu, ponieważ pracuję w delegacji, posiadam jedynie hantelki i sztangę)
Barki: Wyciskanie sztangi z klatki w staniu 3s
Triceps: Pompki odwrotne 2s
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s

Zestaw B

Nogi: Przysiad przedni / hack-przysiad 3s
Martwy ciąg na prostych nogach 3s

Plecy: Wiosłowanie końcem sztangi / wiosłowanie sztangielką 3s

Klatka: Wyciskanie sztangielek ławka skos 30st (głową w górę) 3s
Wyciskanie sztangielek ławka prosta 3s
Barki: Wyciskanie hantlami siedząc 3s

Triceps: Pompki na poręczach 2s
Biceps: podciąganie na drążku podchwytem 2s

Zobacz całość: http://www.K**.pl/full-body-workout-fbw-49877.html/#ixzz30rWzftt9

Do tego chciałem dołożyć plan treningowy biegu:
http://bieganie.pl/?cat=19&id=385&show=1
Prosiłbym o pomoc w dołożeniu do tego planu elementów treningu sprinterskiego oraz o korektę treningu FBW:)Trening FBW myślałem robić we wtorki i soboty/niedziele.

Dieta dopięta dosyć wysoko, 3500-4000kcal, ale waga stoi w miejscu tak ze myślę, że jest ok. Dodam, że pracuję fizycznie po mniej więcej 12 godzin dziennie;p


Zmieniony przez - Kre3tu w dniu 2014-05-05 19:32:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
Wyszukiwarka sfd nie gryzie.. jedt pelno tematow planu treningowego 50 i 1000 itp

Moderator

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 450
wiem wiem że są plany itp, korzystam z szukajki..ale czy to jest jakis błąd, że założyłem ten temat?podpasował mi ten plan na 1000m z linku, który wkleiłem, poprosiłem o pomoc w doczepieniu do niego treningu sprinterskiego. może i dla kogoś innego Wasze podpowiedzi się przydają. Albo chociaż podpowiedz, czy ten plan się nada, lub ewentualna korektę jego do biegu na 50m:)https://www.sfd.pl/bieg_na_100m_i_1000m-t108823.html pozdrawiam i dziekuje z gory za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
podciagaj sie na kazdym treningu jak tak, co drugi dzien czy cos. Ogolnie poprawa 50m i 1000m troche ze soba sie gryzie, ale rowniez tutaj praktyka odegra najwieksza role. Nie widze wykrokow, wstepowan jesli chodzi o trening nog a to podstawa przy biegach. Szukaj dalej, slaby plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 450
co do podciagania to mam kilku znajomych, którzy ćwiczą CrossFit, zaczałem pod ich okiem cwiczyc podciaganie, obecnie nie ma problemu z podciagnieciem sie 20razy. Trening podciagania bedzie szedl rownolegle z FBW. Kolego soltys, czy cwiczenia z tematu https://www.sfd.pl/Sprint-t1021517.html moge włączyć zamiast ćwiczeń na nogi do mojego planu FBW? i po treningu interwal, który jest również pokazany w temacie?pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały

Następny temat

Crossowy do 1 tys pln

WHEY premium