SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW czy Split

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Siemka. Pamiętam że od początku kiedy zaczełem chodzić na siłownie ćwicze splitem 3 dniowym. Oczywiście co jakiś czas zmieniałem trening, ale nigdy nie robiłem FBW. Czy to daje jakieś lepsze efekty i czy można ćwiczyć FBW biorąc np. krete?

Pozdro poćwicz ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no to jak od początku robisz splitem to zrób fbw ot choćby dlatego że co jakiś czas plan trzeba zmienić,ze by były lepsze efekty.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
A czy FBW da mi takie same efekty jak split?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5652
To wszystko zależy, jak będziesz robił wszystko dobrze to może dać nawet lepsze efekty kto wie. Niektórzy profesjonaliści ćwiczą FBW to nie jest jakiś wymysł aby tylko odciągnąć ludzi od SPLITa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan rozbudowy mięśni

Następny temat

Praca w ochronie a siłka pomocy!!!

WHEY premium