SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FBW czy SPLIT

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
Co polecacie. Trenowałem pod kątem rzeźby FBW ostatni miech i nie wiemczy nie przeżucić się na SPLITA;pon-klata bic, śr-plecy,tric pt-nogi,bary i codziennie brzuch?co wy na to
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Ankieta !

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
wiek 18 męzczyzna
brak przeciwskazań
cel : rzeźba
wczesniej stosowane srodki : thermo stim, metabolic activator, creatine universala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Może byś tak cała ankietę wkleil?
https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html

Codzienne ćwiczenie brzucha odpada.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
Płeć : m

Wiek : 18

Waga : 76

Wzrost : 180

Cel treningowy : Rzeźba

Staż treningowy na siłowni : około 6miesięcy

Uprawiane inne sporty : Już nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) : full siłownia

Dieta : 10WŻ

Przeciwskazania medyczne : brak

Zażywane suplementy : thermo stim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 719 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16783
Generalnie warto przerobić obydwa treningi. Poza tym lepiej nie robić ciągle tego samego. Zrób split - będziesz miał większe doświadczenie, będziesz wiedział, co na Ciebie lepiej działa itp., a przy okazji będzie urozmaicenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2059
w sumie racja.

jak już mam brać się za splita to rozpaluje go na 3dni i takie grupy :

1.Klata+bic+brzuch
2.Plecy+tric+przedramie+brzuch
3.Nogi+bary+brzuch+Kaptury

Tylko jak już to mam tak rozplanowane to mam pytanko do tego aby jak najlepiej to wykonywać aby nie było naprzykład ubytków na środku klaty albo żeby za mało szeroki w plecach w stosunku do reszty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3888
Jest tak ze mówi się "każdy jest inny, ma inny orgiazm i nie ma zasady na wszystkich" ale każdy próbuje wbić do głowy początkującym że musi zacząć od FBW. Dla mnie to jest błędne każdy ćwiczy czym mu wygodniej, lepiej oraz efektowniej, sprawdź w czym się lepiej czujesz


Splita winno się ćwiczyć 4 dni

Zmieniony przez - cocoon w dniu 2010-09-22 19:14:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
Jak juz masz ćwiczyć splita to ćwicz go przez 4 dni.


cocoon zaufaj mi ze zaczynając przygode z siłownia z FBW a potem splitem osiągniesz więcej niż ze splitem i bez żadnego doświadczenia.

Zmieniony przez - Rain_Man w dniu 2010-09-22 19:23:53

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 215 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3888
Rain Man zaczynałem fbw również, potem ćwiczyłem pod okiem mirosława daszkiewicza który polecił mi split od tamtej pory dopiero konkretnie ruszyłem do przodu. Jako jedyny Polak wystąpił na mr. olympia i jakoś fbw nie ćwiczył, tyle ode mnie peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5082 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18700
FBW jest treningiem ogólnorozwojowy i ma na celu przyzwyczajenie organizmu do cięższego treningu, więc nie oczekuj, ze urośniesz po nim jak nie wiadomo co. To że "on" nie ćwiczył FBW to jego sprawa, nie znaczy że autor tematu też nie powinien.

Spokojnie, w sumie mozesz mnie nie lubic, tak jak ja nie lubie ludzi, ktorzy mówią by mowic.

Pozdro&Poćwicz!
--==GAINER TEAM==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem

Następny temat

Plan do poprawy/oceny

WHEY premium