SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FAJNE POŁĄCZENIE

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3354

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1331
Znalazłem niedawno fajne polączenie, zeby miec niezłego "kopa" na treningu i pomyśłałem, że wam zapodam , może ktoś skorzysta. A więc:
tussipect+olej z nasion ogórecznika lekarskiego+bardzo mocna kawa

Tussipect - chyba nie trzeba dużo tłumaczyć. Jest to lek na kaszel , jedna tabletka zawiera 15 mg efedryny i wszsytko jasne (cena około 6zł)

Olej z nasion ogórecznia lekarskiego - wpływa na kore nadnerczy stymulując wydzielanie adrenaliny. Już w cesarstwie rzymskim jego kwiaty i liście dodawano żołnierzom przed bitwą do wina, co pobudzać miało ich waleczność (cena około 10zł)

Kawa - jak powszechnie wiadomo zawiera substancje takie jak kofeina, które dodatkowo pobudzą nas do życia

Ani tussi ani olej z nasion ogórecznika lek. nie są na recepte wiec to duza zaleta

Życie zaczyna się po 50... w bicku xD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
jak już to kiedyś powiedziałem...


"oni to wiedzą kocie"

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2007-06-20 23:51:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1331
o widze,że pojechałes mnie i po co te uszczypliwości ? Może jednak komus sie przyda

Życie zaczyna się po 50... w bicku xD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
Nie miałem zamiaru Cie pojechac, ale gdybys poczytał w dziale to wiedziałbys że to znany temat.

chill out

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2007-06-21 00:05:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
jedna tabletka zawiera 15 mg efedryny

w Tussi nie ma efedryny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
rozpedz sie przed czyms wysokim i twardym, nie wytracaj predkosci przed obiektem, wtedy przemysl to co napisales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 359 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5220
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 650 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10643
w sumie to mozliwe ze ma racje bo chyba w tussi jest pseudoefedryna ale moge sie mylic:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290542
ty tez wez dlugi rozbieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
wypowiedzi niektórych osób mnie roz******lają

n/c
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pewnie sie nie domyslaja ze 'ephedr.hydrochl.' to moze byc efedryna

byle długi ten rozbieg...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok

Następny temat

Z czym połączyć clenbuterol??

WHEY premium