SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Experyment z TT ZMA ALC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
osiagniecie goornej granicy fizjologicznej (dla danego organizmu) poziomu testy mozna uznac za sukces...poniewaz TT nie podnsi tescia ponad stan fizjologiczny...
zatem jesli ktos choc troche sie orientuje w swoim hobby jakim jest niewatpliwe kooltoorystyka to chyba nie bedzie myslal ze masa po takim poziomie testosteronu skoczy jak na koksach bedzie mial realistyczne wyobrazenie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 4241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16798
Owszem MisOO, na diecie jestem cały czas, ale nie tak rygorystycznej, tzn jak pada hasło pizza to kupujemy z kumplami pizze, jak piwko to raz na tydzień, na dwa się napiję, jak nie mam zupełnej ochoty nic jeść to jadłem lekki posiłek, lub jak czas jedzenia zawahał się o 30 minut to się nie przejmowałem,

A na czas cyklu zrobiłem sobie pełny rygor (btw, takie rygory robię tez na cyklach kreatyny, bo wtedy gdy mam regenerację lub przerwy w suplach i ciężkim trenigu to pozwalam sobie czasem przysnąć z dietetyką w końcu nie jestem całkowitym niewolnikiem moich mięśni)

Leniwy i d****nie eksperymentujący Słabeusz

Doradca w dziale Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
misOO,

Również wg. mnie jest to bardzo dobry sposób na przełamywanie stagnacji, a także np. na ostre podbicie teścia po przejściu z diety redukcyjnej, kiedy jest obniżony, na masową.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słabeusz mówisz, że badałeś pod kątem testosteronu, zgoda ale tylko na tym przykładzie padają opinie, że to nie działa, to chyba trochę upraszcza to zagadnienie, ZMA jest na licencji i ja w tym przypadku bym zaufał takiemu produktowi, i jeszcze ktoś przedstawił opinie Zulaka, ja z taką jego opinią się nie spotkałem, ale jeżeli tak jest to jak wierzyć facetowi, który tak często zmienia zdanie/przyp. hmb/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
/// i jeszcze ktoś przedstawił opinie Zulaka, ja z taką jego opinią się nie spotkałem, ale jeżeli tak jest to jak wierzyć facetowi, który tak często zmienia zdanie/przyp. hmb/.///
co masz na mysli?
czasy się zmieniają...a nie facet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co ciekawego pisal ms Zukal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"zatem jak na podniesienie tescia tt sie tutaj spisalo bdb...jesli tak jak mowi jogger komus ten poziom zwiekszy sie z 5 na 8.1 to uda mu sie przelamac stagnacje a co za tym idzie bedzie robil postepy... "

No pewnie tak, jak jakis 40 latek wezmie to moze mu tyle podniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zulak jest ekspertem od sterydów i ogólnie dopingu/niedozwolonego/ to chyba nie można od niego oczekiwać żeby wychwalał coś co działa jednak trochę słabiej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
hehe ktoś jeszce go wogóle czyta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43039
Według mnie tribulus spisał się bardzo dobrze.
Zrobił, to co miał zrobić, czyli podnósł teścia do górnej granicy fizjlogicznej.

Rozczarowanie może wynikać z tego, co oczekujemy po takim suplemencie.
1,5 kg jest według mnie niezłym wynikiem jak na 4 tygodnie(zapewne jest to czysta masa mięśniowa). Skoro trzymałeś wcześniej dietę, to znaczy, że suplementy pomogły Ci zdobyć te półtora kilograma. Pizza czy inne wyjątki dietetyczne jakie wprowadzałeś zapewne podnosiły kalorczność diety, a nie odwrotnie, co potwierdza, że zawdzięczasz to suplementom.
Przydałoby się, żeby ktoś o kilka lat starszy zrobił podobny ekperyment.

Ilość branego tribulusa również mówi o efektywności tego środka. Ja doskonale znam tego tribulusa, są tam malutkie kapsułki, a opakowanie jest od starego - tamtego co był w tabletkach.

Właśnie - Słabeusz jakiego brałeś tego nutra-life'a? Dawne niebieskie tabletki czy kapsułki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vitaminki

Następny temat

PROSTE PYTANIE CO NA RZEŹBE !?!?!?

WHEY premium