SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA&TT Kaizena czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Kończę cykl kreatynowy, zakupiłem dwa opakowania ZMA (z ziołami anabol) i dwa TT Kaizena (mam 27 lat). Chciałem brać 4* po 500 TT i 6* ZMAna noc.
Zamierzałem zacząć to brać już teraz w ostatnim tyg kreatyny, a później dołożyć do tego Therme Pro i pomału przechodzić na dietę redukcyjną. Na koniec cyklu TT dołożyć Gugle Syntraxa i zbić resztki tłuszczyku.
Po przeczytaniu waszych wypowiedzi z tematu podniesienie tostesteronu
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=91163
zastanawiam się czy nie wyrzuce kasy w błoto? Po Zimie chcę zrobić pierwszy cykl na PH, może zostawić sobie tego Kaizena na tą okazje? Nie chcę wyrzucić wcale nie małej kasy.
Proszę o szybką odp., bo nie wiem co z tym robić.
Pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 972 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158996
aha juz widze sklad i cala reszte:) ale jak mowicie brak towaru hehe

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 1417 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11134
Jak na mój gust to nie wyżucasz kasy w błoto to dobra inwestycja w siebię

Jeżeli w jaki kolwiek sposób Ci pomogłem to nacisnij w prawym dolnym rogu SPECJALISTA W DZIALE a przyznasz mi Sog'a

Siła płynie z krwią a duma razem z nią !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wyrzucasz w błoto kaski - kaizen jest bardzo dobry, dawki też masz dobre i też zgadzam się z tym, że w ostatnim tygodniu cyklu kreatynowego powinieneś zacząć brać. Jeżeli chcesz dorzucić therme, to radziłbym się zaoparzyć się dodatkowo w jakiś antykatabolik , np. glutaminę

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
A gdzie wyczytaliscie takie informacje, ze kreatyna zmniejsza produkcje testosteronu, ze mowice zeby brac TT i ZMA w ostatnim tygodniu cyklu kreatynowego??
To bezsens

To, że przyszło nam żyć w Wieku Niepokoju, jest w głównej mierze wynikiem prób sprostania dzisiejszym wyzwaniom za pomocą wczorajszych narzędzi. - Marshall McLuhan

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
DMX...zmień avatarek please...
za mniej dyskusyjne avatarki, były juz bany...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chodzi o to że kreatyna zmniejsza poziom teścia, tylko że działanie tt i zma ujawnia się około po tygodniu. Ja ,jak wielu innych ,
jestem zwolennikiem tej opcji, chociaż to nie ma chyba większego znaczenia....

Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
widać nie trafia do Ciebie DMX...może ban pomoże?

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
....No ale powiedzcie ludzie co on ma do mojego avatara? przecież to tylko George Bush


Darkman X
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12622
wybrał bym zma kaizena a tt ultimate lub fuzu syntraxa.


członek-mafia.suple.hardcor.pl
"Dla zdrowia najlepszą aktywnością są pompowanie mięśni i dźwiganie ćiężarów"

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
hmm może i ja dostane bana za przekonania z atavarka nieeee Zwierz mnie odbanuje jak by co

Problem jak brać Ovopol???>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 271 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19666
Dziękuje wszystkim za pomoc.
Dzisiaj na noc biorę pierwsze 6 szt. ZMA. Jeżeli chodzi o TT to już kupiłem, ale dzięki rada przyda się na następny raz.
Co do suplementacji i diety to chyba mam właściwą: 5 posiłków dziennie, glutamina rano + aminy, 1x50g SMP + 20g serwatki i 80g SMP + 20g serwatki po treningu, 4,5g HMB w 3x na dzień (2mieś biorę i na 1,5 mam jeszcze), 2x aminy, przed snem 40g białka + 10g pep. Glutaminy, 2x wit sp. Two, no teraz krea z glukozą. Przez tą glukozę to mi strasznie w boki wchodzi i po 2 cyklach muszę z 5-7 kg tłuszczyku zgubić. Do termy którą chcę wziąć tydz. po skończeniu cyklu krea (w pierwszej fazie tylko przed treningiem, po 2 tyg codziennie) pod koniec dołożę gugle Syntraxa (pierwszy raz kupiłem 1 opak., zobaczymy co to jest).
Jeżeli macie jakieś sugestie to będę wdzięczny i jeszcze raz
WIELKIE DZIĘKI za opinje w sprawie TT&ZMA.

Nie wiem o co chodziło zwierzowi taka ładna brod
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-KARNITYNA SZUKAM PORADY

Następny temat

Olimp Top Mass

WHEY premium