SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy warto do Olimp - Vita-Min Multiple Sport dodatkowo zma?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Witam serdecznie, trenuje przez 2 dni rano na siłowni a wieczorem chodze na treningi mma. Potem jestem 2 dni po 11 godzin w pracy i tak w kółko. Zacząłem brac po sniadaniu a czasem po drugim posiłku Olimp - Vita-Min Multiple Sport. Słyszałem że dodatkowo świetną sprawą przy tak dużym wysiłku jest branie przed snem zma na lepszą regeneracje, na której powiem szczerze bardzo mi zależy. Tylko czy nie za duża dawka będzie tego wszystkiego? Mam 27 lat. Olimp - Vita-Min Multiple Sport zawiera : Wit. B6 20 mg %zds 1343%
Magnez 80% Albion amino acid chelat 20% tlenek magnezu 190 mg %zds 51%
Cynk Albion amino acid chelate 15 mg %zds 150%

Proszę oto link żeby było łatwiej zajrzeć.. https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport-opis864.html

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 618
na lepszą regeneracje poleciłbym BCAA co do nadmiaru magnezu, to nadmiar organizm wydali z moczem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Magnezem nie powinieneś się przejmować trudno przedawkować.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Tak , mam jak najbardziej bcaa , ale noe wspominałem bo mi chyba z niczym nie koliduje, natomiast w zma jest b6 i w tym moim kompleksie witaminowym jest bardzo dużo. Czy to nie jest zbyt duża dawka? No i cynku też 150% zapotrzebowania. Może nastepnym razem szukać witamin z mniejsza ilością tych składników i wredy dodatkowo zma przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Gorzej z cynkiem ale przez caly rok nie bedziesz bral obu produktow wiec nie ma problemu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Domer a nie wiesz jak to jest, olimp ma 15mg jonów cynku, czy 15mg chelatu? Zawsze myślałęm że 15 ale czesto olimp podaje np 555mg chelatu magnezu w tym 125 mg magnezu?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
75mg chelatu cynku w tym 15mg cynku

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Dzięki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14
Ok. Dzięki. To w takim razie jeszcze spytam co do bcaa. Miałem zamiar brać tylko po treningach mma 6 jednogramowych tabletek, ale czy moge jeszcze rano po silce tak ze 3 tabletki. I potem wieczorem po mma normalnie 6? Czy jak lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
bcaa możesz prawie bez ograniczeń brać o ile cie stać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masówka

Następny temat

Odżywki Omega-3

WHEY premium