SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Estry testosteronu a retencja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15958
Witam

Mam raczej tendencję do retencji wody (zawsze bardziej zaleję niż koledzy na tych samych środkach mimo że pilnuje się z dietę, rezygnuję z soli, robię aeroby, wcinam cynk, a koledzy solą i pozwalają sobie na śmieciowe jedzenie) i mam pytanie czy duże są różnice w zalewaniu wodą między Omnadrenem a test. prolongatum przy tej samej dawce (ok. 500 mg/tydz.)?

Wiem że najlepszy byłby prop, ale mam dostęp do środków z apteki więc wolałbym to wykorzystać.

Z tego co wyczytałem to po enanie mniej się zalewa niż po mixie, ale z drugiej strony decydując się na test prolongatum np. z boldem musiałbym wbijać 2,5 ml prolo + 1,5 ml bolda co daje w sumie 4 ml co 3 dni, a w przypadku omki to by było 1 ml omki + 1,5 ml bolda co daje 2,5 ml co 3 dni.
4 ml to trochę dużo jak na moje uda (musiałbym to rozbić na częstsze iniekcje - co 2 dni) i stąd moje pytanie czy są aż tak duże różnice między tymi środkami jeżeli chodzi o retencję? Czy warto więcej się kłuć dla enana czy może nie są to aż tak wyraźne różnice i lepiej zdecydować się na Omnadren i robić iniekcje co 3 dni.

Może ktoś z użytkowników wbijał aptecznego enana i aptecznego mixa i ma jakieś porównanie ich wpływu na retencję?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670384
w tej kolejności prop,cypio,enan,mix

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Te roznice moga wynikac w pewnej mierze tez z czestotliwosci iniekcji,
wiec te rozbicie na czeste klucie moze pomagac, wiadomo ze jest to upierdliwe
Jezeli rozbijesz bicie omki na 2x w tyg to nie powinno byc tragedii

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15958
Rozważam też opcję żeby pół cyklu wbijać mixa (ok. 8-9 tygodni), a w drugiej połowie przejść na enana i podnieść dawkę (też 8-9 tygodni). Czy taka kolejność jest dobra (najpierw mix, potem enan) czy może lepiej odwrotnie?
Łatwiej jest się odblokować kończąc cykl enanem czy łatwiej kończąc mixem, czy jest to bez różnicy? Tak na chłopski rozum by się mogło wydawać że gorzej jest się odblokować po mixie gdyż jest tam dekanian testosteronu, który dłużej zalega. A jak jest w praktyce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Ja bym na Twoim miejscu wybrał mix, sam piszesz, że byłoby jednak mniej soku do wbicia.

Jeśli chodzi o częstotliwość iniekcji to 2xweek będzie wystarczającą ilością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Ja mam większą retencję na propie niż na cypio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
maslovt
Ja mam większą retencję na propie niż na cypio.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Czy to co napisałem wywołało u Ciebie takie salwy śmiechu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 381 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13001
Prop działa szybciej i u mnie objawia się to większą retencją. Na cypio takich problemów nie mam. Dieta 3 dniowa rotacja węgli więc wszystko dopięte.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
A co szanowne gremium powie na opinie tego gościa (?):





Według niego nieregularne, dłuższe przerwy w biciu soku pozwalają na lepsze przyrosty, no a wiadomo, że przy takim biciu właśnie estro wzrasta...

Jak się to ma do lansowanego od niedawna "trendu" na tutejszym forum, jakoby estradiol był do niczego potrzebny, a wręcz tylko przeszkadzał i sam test wystarcza do budowania masy? Może lepiej wrócić do poprzedniej teorii i ją obrać za punkt wyjścia przy doradzaniu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Spam] to je amelinium,nie pomalujesz

Następny temat

Badania

WHEY premium