SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erekcja po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
oczywiście że blokuje ale okres powrotu organizmu do normy jest podobny. Zablokowaliście się kiedyś tak żeby nie móc się bzykać???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364815 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670174
i to nie jeden i większość takich przypadków była brakiem odbloku lub sknoconym odblokiem

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są impotenci co nie biorą saa i nigdy nie brali czy to oznacza ze są zablokowani? nie tylko zdolnośc sexualna jest wyznacznikiem bloka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Mój napewno nie dochodzi miesiącami. Po 2 miesiącach czuję się jak przed cyklem, przez te dwa miesiące jestem trochę przytłumiony ale bez przesady. Przytłumiony jestem też po odbloku. Robiłem przykładne odbloki po głupim teściu, w kolejnym roku robiłem robiłem bez odbloku i było ok. Później pojechałem na dece teściu i metce i było tak jak podczas pierwszego i drugiego cyklu. Teraz się też nie odblokuję a podobno po dece zaj**iście blokuje. Jeżeli tego potrzebujecie bierzcie, ja nie mam zamiaru. Co poza tym wg. ciebie 8x8 jest wyznacznikiem zablokowania???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Jest setki takich przypadków szczególnie przy duzych dawkach i nandrolonach.Nie tylko dochodzi do blokady pod względem seksualnym ale tez o depresje posterydową, i wiele niekorzystnych dla organizmu zmian które dzieki odblokowi sa sstosunkowo szybko niwelowane.Powrót do homeostazy bez sermów moze trwać nawet latami i nie zawsze musi być w 100procentach całkowity

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ostatni cykl 6 miesięczny u mnie został zakończony brakiem odbloku i nie płakałem z tego powodu. Arnold ciupciał i zapładniał - nie stosował nigdy odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
A Ty tam wiesz co on stosował.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rarytas__sądzisz że testo w organizmie jest tylko po to aby bzykać, jego brak to spore obciązenie dla organizmu mężczyzny od kłopotów psychicznych aż po kłopoty ruchowe, zdrowotne fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364815 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670174
Arnold nie schodził z bombysą osoby których nandro solo nie blokuje,ale to są wyjątki.Ja wolę nie kombinować i robić wszsytko tak jak robiłem i jest ok.Tak samo 99% innych urzytkowników saa.Przełomu na forum ze swoją teorią nie zrobisz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arnold i arnold __ ze zle wyciągniętych wniosków jak wpakujesz się w biede to nawet arnold ci nie pomoże
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Testosteron + Deca + Winko

Następny temat

DB Pharma T Propionate

WHEY premium