SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Erekcja na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 144
Witam, jestem po 5 strzałach propa i mastera co drugi dzień. Mam pytanie odnośnie erekcji bo czuję że libido samo w sobie nie siedzi ale z erekcją jest już lekki problem. Czy jest to spowodowane zablokowaniem naturalnego testosteronu a ten przyjmowany nie wkrecił się jeszcze (nie apteka) czy co może być przyczyną czy źle że od początku złączyłem środki i co dalej robić.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1879 Napisanych postów 4079 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359318
Na propie I masterze to powinno furczeć, aż miło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 5091 Napisanych postów 71711 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 607467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 222 Wiek 35 lat Na forum 60 dni Przeczytanych tematów 1739
Wypelnij ankiete i napisz czy masz jakies badania?

Miałem być Bogiem a żyje z anabolicznym nałogiem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 22 dni Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 144
1. WIEK: 23
2. WAGA: 100
3. WZROST: 178
4. WYMIARY:
-biceps: 40
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5lat
6. DIETA: 2620
-białko: 175
-węglowodany: 250
-tłuszcz: 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1,5 roku temu 2msc prop solo plus odblok
8. TRENING: siłowy + cardio po każdym siłowym
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 1,5 roku temu 2msc prop solo plus odblok
11. POZIOM BF%: 25
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ednomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 115
-martwy ciąg: 160
-przysiad: kontuzja kolana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
może spróbować ciągnąć samego teścia i się wkreci lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 322 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 14205
Badania może zrób. Około 100zł koszt, a coś może będzie wiadomo.
testosteron, prolaktyna, estradiol
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 21 Wiek 8 dni Na forum 27 dni Przeczytanych tematów 187
Jak powszechnie wiadomo każdy organizm jest inny. Niektórzy "bronią się" przed testosteronem z zewnątrz. Dlatego libido może ci spaść. Kumpel miał to samo na enanie. Powinno ci przejść po tygodniu max dwóch. Jest to tylko jeden z powodów. Wiesz na.jakim poziomie u ciebie prolka? Może ona blokuje ci układ hormonalny. Zbadaj jeszcze estradiol.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 141
Po weekendzie zrobię badania tak czy siak. Ale mam nadzieję że to może być że zablokowało się naturalne libido od teścia z zewnątrz a teść się jeszcze dobrze nie wkręcił z libido. Bo podobno ten towar słyszałem że wkręca się tak po miesiącu elegancko a ja jestem 1,5tyg dopiero. Masteron niby zbija estro no ale cholera wie jak z tą prolaktyną bo mi to siedzi w głowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1879 Napisanych postów 4079 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 359318
Człowieku propa bijesz. Na drugi dzień po pierwszym strzale już jest dobrze wkrecony. Zbadaj te hormony.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 27 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 141
Tak zrobię
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl Testosteron cypionate