SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erekcja po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
nic już nie kombinuj z clomidem i HCG. Może ci to bardziej zaszkodzić niż pomóc. U mnie taki stan - czyli niepełna erekcja pojawia się zawsze po cyklu i trwa jakieś 30 dni, mi to nie przeszkadza bo wprawdzie kobietka trochę bardziej musi się postarać ale przy idealnym zaangażowaniu ze strony połowicy jestem w stanie osiągnąć to na czym mi zależy. Czy tak baardzo Ci to przeszkadza - nie stresuj się, wytłumacz kobiecie że twój przyjaciel jest po przejściach i jeśli jej zależy niech się przyłoży. Badania hormonalne powinny wskazać problem ale nawet bez nich wszystko powróci do normy ( chyba że twoja kobieta jest typem kłody). Ja nigdy nie odblokowuję się w pełni jedyne co stosuję to minimalne dawki HCG, max 5 zastrzyków po 500 jednostek, nawet jeżeli jądra po tym nie wracają do poprzedniej wielkości , po pewnym czasie same nabierają odpowiedniej wielkości. Wszystko w stosunku zależy od waszych chęci i zaangażowania. Jestem pewny że nawet gdybym nie odblokował się po mega końskich dawkach i tak nie rzutowałoby to na stosunek. Najbardziej zdenerwowałem się po pierwszym cyklu - przed cyklem miałem ochotę 3 x dziennie, po cyklu ochota pukała do moich drzwi co drugi, trzeci czasem czwarty dzień. Nie patrzyłem na ochotę i zaczynaliśmy bez niej, po 5, 10 min. wkładu ze strony kobietki napotykała mnie chęć i działałem jak należy. Nawet w dniach gdy przez 24 h mi nie drygał i po słowach kobietki odnośnie zabaw byłem pewny że raczej nic z tego gdy dochodziło do zabawy wszystko było ok ale ten temat nie bardzo zależy od ciebie tylko od twojej kobietki POWODZENIA jeszcze przykład
1. przy pełnej sprawności mogę osiągnąć wytrysk przy najprostrzym stosunku
2 po cyklu gdy czuję się nieodblokowany, z zerowymi chęciami na seks aby wytrysnąć muszę posiadać zezwolenie na robienie z kobietą wszystkiego o czym śnię, dosłownie wszystkiego dodatkowo w trakcie stosunku, w chwilach mniej ruchliwych działań napotyka mnie całkowity flak ale.... co tam duża dawka bodźców i znowu jestem na TOPIE:).
Chcę ci przekazać że nie możesz się za nic obwiniać, całą winę zrzuć na partnerkę, niech się nauczy tak działać żeby Ci było dobrze. Moja wie że koksuję i wie również że moje problemy wynikają z powodu nadużywania SAA jeżeli twoja o tym nie ma zielonego pojęcia może cię zacząć podejrzewać o zdrady, o to że cię już nie podnieca itd - NAJWAŻNIEJSZA W ZWIĄZKU JEST SZCZEROŚĆ - powiedz jej że twój niepełny wzwód jest spowodowany sterydami a nie tym że nie jesteś podniecony i poproś o wkład pracy w postaci........????? Ja wiem jak powinienem się odblokowywać ale bardziej boję się HCG i Clomidu niż tony metki - po sterydach nie stanę się bezpłodny, HCG może mnie okaleczyć do końca życia dlatego wybrałem drogę bez odbloku. W tym sezonie może zastosuję PREGNYL bo mam z apteki, ale sam nie wiem może też odstąpię go komuś bardziej potrzebującemu. SORKI ZA DŁUGĄ WYPOWIEDŹ, TROCHĘ SIĘ POWYMĄDRZAŁEM ALE TO Z POWODU DYSPONOWANIA ZBYT DUŻĄ ILOŚCIĄ CZASU A NIE Z CHĘCI ZABŁYŚNIĘCIA NA FORUM

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-06 10:04:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
co z tego te wzial 8 tabsow cloma? przeciec to tylko jeden dzien. a jak fronta z enana roicie to juz wszystko ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
osobiście też wchodziłem po 200 mg cloma w odblok,tak mi pasuje i nie mam jazd po nim.Badania coś wyjaśnią pewnie.Na taką przypadłość provi z rana 25-50 mg i kłopoty powinny minąć.spieprzyłeś odblok i tyle.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155
maximusxxx
Jak narazie rekordzista z tego co ja widzialem





Cykl jak cykl ale odblok to mogl niezle 'wplynac' na to i owo

Widzisz maximusxxx o tym właśnie pisałem rady starych Koksowników :D Cuda wianki można się dowiedzieć od starszych kolegów ;/

Zmieniony przez - maximusxxx w dniu 2012-06-03 17:31:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 79 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17698
"bardziej boję się HCG i Clomidu niż tony metki - po sterydach nie stanę się bezpłodny, HCG może mnie okaleczyć do końca życia"

hmm..trochę mnie to zaskoczyło. Rozwiń proszę (albo może ktoś inny niech się wypowie), bo nigdy nie spotkałem się z taką informacją. Oczywiście może tak być że to po prostu ja czegoś nie wiem, ale czy Clomid lub HCG faktycznie "okaleczają do końca życia" i sprawiają że człowiek "staje się bezpłodny"??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
HCG moze wplynac na uszkodzenie komorek Leydiga - co doprowadzic moze do całkowitej bezpolodnosc, Clomid w połączeniu z HCG również. Jeżeli już dojdzie do bezpłodności napewno nie stanie się tak przez sterydy. Jestem w 100 % pewny że bezpłodność u koksiarzy ( jeżeli już takowa wystąpi) powstanie w wyniku odblokowania. Poza tym każdy reaguje inaczej na sterydy i w innym czasie odblokowuje się samoczynnie. Jest multum koksiarzy nie stosujących kompletnie odbloku, dochodzących do pełnej sprawności za sprawą natury. Teraz jest moda na odblokowanie - odblokowujcie się ale jeżeli ktoś mówi że macie przyjąć 500 jednostek HCG co drugi dzień tak róbcie. Nigdy nie byłem przekonany do odblokowywania, ostatnio wziąłem 4 tabletki clomidu i doszedłem do wniosku że to bez sensu, robiłem też pełne odblokowanie jak PAN BÓG przykazał - nigdy nie widziałem różnicy ani pod względem seksualnym ani pod względem siłowym, również okres dochodzenia do pełnej sprawności wydaje mi się podobny. Co ma spaść i tak spadnie, co ma wrócić wróci. Przy pierwszym cyklu jądra całkowicie mi znikały, po kolejnych już nie tak mocno, obecnie po 500 teścia 400 deki + dużo metki jądra mają ubytki masy ale napewno nie potrzebują leków do powrotu ( minęły 2 miesiące cyklu). Wydaje mi się że po każdym cyklu organizm lepiej radzi sobie ze skutkami ubocznymi, nie chcę go rozleniwiać i kaleczyć bo ruszyła akcja promująca ODBLOKOWYWANIE. Co bym nie wyczytał, czego nie usłyszał moje podejście w tym temacie jest niezmienne - jeżeli po odbloku się nie uszkodzisz napewno rozleniwisz organizm. ODBLOK STOSUJCIE Z WYJĄTKOWĄ ROZWAGĄ. Jeżeli boicie się spadków po cyklu najlepiej nie bierzcie się za SAA. CLOMID ( zwłaszcza) I HCG nie są wystarczająco przebadane na mężczyznach, nie mam pewności czy 20 - te odblokowanie z kolei nie zrobi z moich jąder wydmuszek. Ja będę miał potomka, ty możesz go nie mieć.

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-06 13:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
rozwinę swoje podejście do tematu ( powyższą wypowiedź) w sposób łopatologiczny. Co jest kluczem do utrzymania parametrów masowo siłowych z cyklu - prawidłowa dieta + najważniejszy jest prawidłowy trening. Co powinniśmy robić po cyklu żeby się odblokować - w moim przypadku seks działa odblokowywująco. Napewno clomid + hcg nie dadzą silniejszego impulsu przysadcie + jądrom od treningu z partnerką. Jeżeli nie masz odpowiedniej partnerki jedź na ręcznym. Codzienne zrzucenie nasienia napewno mobilizuje organizm do szybkiego powrotu.



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-06 13:35:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
clomid nie przebadany na mezczyznach mowisz?

Clomifene citrate has been found very effective in the treatment of secondary male hypogonadism in many cases.[3] This has shown to be a much more attractive option than testosterone replacement therapy (TRT) in many cases because of the reduced cost and convenience of taking a pill as opposed to testosterone injections or gels.[4] Unlike traditional TRT it also does not shrink the testes and as a result can enhance fertility. Traditional TRT can render a man sterile (although with careful monitoring and low-dose hCG as an adjunct, this is both preventable and reversible for most men).[5] Because clomifene citrate has not been FDA approved for use in males it is prescribed off-label. According to Professor Craig Niederberger, because this drug is now generic, no drug company would pursue FDA approval for use in men now because of limited profit incentive, mostly due to the relatively small market potential.[6] However, the single isomer of clomifene "enclomiphene" under the brand name Androxal is currently under phase 2 trials for use in men.[7][8]

tekst jest z wikipedi wiec jak chcesz referencje to je tam znajdziesz



Zmieniony przez - pampuch w dniu 2012-06-06 14:09:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Rarytas czyli jak rozumiem masturbacja zamiast odbloku? Jak można mowic o prawidłowym sexie przy zablokowaniu osi? Jak widzisz seks z partnerka podczas zaburzeń erekcji? Nie chce mi sie czytac wszystkich Twoich wypowiedzi, ale według mnie jest to wprowadzanie ludzi w błąd. Samo twierdzenie że zrzucnie ja to okreslasz nasienia pomoze wrócic morganizmowi do homeostazy hormonalnej mozna porównac do metody leczenia polegajacej na wsadzaniu dzieciaka do pieca na trzy zdrowaśki. Weż no chłopie dorosnij albo przenies sie do hydeparku czy gadanca czy jak tam to sie nazywa rozmowy o dupie Maryni zamiask pisać bzdury w dopingu.Jeszcze jakis matoł pozłucha i nastepny impotent przybędzie. Życze zdrowia i sukcesów w dalszych praktykach onanistycznych majacych na celu przywrócenie sprawnosci hormonalnej.Boże widzisz i nie grzmisz!!!!!

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24197
Mialem to samo co Ty, tez za duzo cloma
zrobilem badania, tesc zwykly, estradiol, prolaktyna.
tescia nie bylo prawie wcale :D estradiol i prolaktyna super wyniki
t-bol z thermolife i t-cos tam z olimpu, to takie z daa, mozesz do tego provi dorzucic bo tez sie troche tym pobawilem.
teraz r***** jak maszynka :)

i z tego co pamietam, to bolda chlopaki biora minimum 2x tyle co Ty (dawki jezeli chodzi o undery), i minimum 12 tyg

Zmieniony przez - Snoopy18 w dniu 2012-06-06 16:13:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Testosteron + Deca + Winko

Następny temat

DB Pharma T Propionate

WHEY premium