SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy z erekcją po 100 tabsach mety

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2590

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

86

Wzrost

190

Obwód ramienia

36

Obwód klatki

116

Obwód uda

-

Obwód talii

-

Staż na siłowni

2 lata prawie

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

2g/4g/1g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

jeden 100 tabsow mety odblok clomid

Opisz swój plan treningowy

-

Cel cyklu

-

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

-

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

-

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

-

Stan zdrowia

-

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

-

PPM (podstawowa przemiana materii)

-

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
Witam, mam prawie 19 lat to nie jest mój pierwszy temat w tej sprawie, myślałem że wróci do normy samo, jednak minęło sporo czasu, a poprawy jak nie ma tak nie było, zacznę od tego, że zacząłęm cykl z 100 tabsów mety (ch** nie cykl, a tak kłopotów narobił) w kwietniu 2015 i trwał pięć tygodni, na trzecim tygodniu mety odczułem problemy z erekcją, a w sumie jej brak, odblok 12 tabletek clomidu trwało to troche, aż zrobilem badania, dopiero w lipcu, oczywiście jak to na napalonego d****a nie zrobilem przed cyklem, problem tkwi w tym, że nadal mam brak porannych i spontanicznych erekcji, a jeżeli dochodzi do sytuacji z panienką, jest, ale nie osiągam pełnej, wstawiam niżej badania

w październiku zacząłem brać tamoxifen i zauważyłem delikatną poprawę w nocy kilka erekcji mnie przebudzilo, ale jak wiemy tamoxifen blokuje tylko estriadol




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
lodzianin1
Problemem jest brak wynikow badan sprzed cyklu i braku wiedzy przy jakim poziomie funkcjonowal dobrze.jak pojdzie do endo uslyszy ze jest mlody a wszystko jest w normie


Dokładnie tak powiedział mi lekarz, co poradzicie na to? Dill proponuje mi proviron i symex, podobno pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
pierwsze badania z 28 lipca 2015, te z wyższym teściem 10 grudnia 2015
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
prolaktyna dość wysoko, myślę, że masz odpowiedź dlaczego konar nie płonie myślę, że bez cabaseru się nie obędzie

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
steroid_fa
prolaktyna dość wysoko, myślę, że masz odpowiedź dlaczego konar nie płonie myślę, że bez cabaseru się nie obędzie


a to przypadkiem nie wina estriadolu? dodam ze od dziecka mam lekka ginekomastie, takie sutki powiekszone, a jak wiemy metanabol aromatyzuje bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
skoro przed cyklem było wszystko w porządku, a E2 w lipcu miałeś wyższe niż po metce w grudniu to nie może to być od estradiolu jak na moje. Zbiłbym prolaktyne, bo jest bardzo wysoko i poobserwował co sie dzieje. Jesli to nie pomoże, to zbij estro, chociaż według mnie E2 nie jest jakoś niebotycznie wysoko.

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 218
steroid_fa
skoro przed cyklem było wszystko w porządku, a E2 w lipcu miałeś wyższe niż po metce w grudniu to nie może to być od estradiolu jak na moje. Zbiłbym prolaktyne, bo jest bardzo wysoko i poobserwował co sie dzieje. Jesli to nie pomoże, to zbij estro, chociaż według mnie E2 nie jest jakoś niebotycznie wysoko.


czytanie ze zrozumieniem :) cykl byl w kwietniu skonczylem w czerwcu, badania z lipca wtedy bylo zle, w grudniu zrobilem, jak widac estro i prolka nizej a tesc wyzej, ale nadal tak samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4416
aaa czyli badań przed cyklem nie masz?

@ edit

doczytałem Twojego posta .... widze, że badań z przed cyklu ni ma ja i tak uważam, że prolo zdecydowanie za wysoko, no ale jeśli potrzebujesz kogoś z większym autorytetem, to niech się wypowiedzą forumowi znachorzy

....a tyle sie pisze, mówi, prosi, żeby robic badania przed cyklem i, że meta nie na 1wszy raz ........


Zmieniony przez - steroid_fa w dniu 2016-01-13 20:45:34

Człowiek sukcesu to ten, który potrafi zbudować solidne fundamenty z cegieł, które inni w niego rzucili!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
meta na pierwszy raz i to 100tab



prolke masz wysoką- cos ty jadł za metke?


tamoxifen=nolvadex, tylko maskuje estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Kup sobie witamine c Wit b (b6) może zma albo magnez i przejdzie może sobie wkreciles za bardzo i tylko o tym myślisz wyluzuj.. brak porannych i spontanicznnych wzwodow to jeszcze nic złego... Żadnych cabaserow i zbijania estro jeszcze bardziej namieszasz, dodaj cardio i nie myśl cały czas o tym. Jeżeli dalej będzie się to utrzymywać idź do lekarza


Zmieniony przez - papasmerf1989 w dniu 2016-01-14 05:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
a co mu dadzą witaminy i minerały??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
Może mu brakuje.. po samej mecie takie akcje to nie bardzo zreszta kiedyś też tak miałem zacząłem jeść głupi magnez z b6 i było ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok. Potrzebna pomoc!

Następny temat

JAK TO ZROBIC I NAJROZSADNIEJ ROZLOZYC NA CYKL

WHEY premium