SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Erekcja po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
właśnie o to mi chodzi janekkoxx - niech ludzie używają mózgu a nie sztywnych rozpisek. Jeden z drugim bierze odblok, nie znając jego działania ale tak trzeba. Rok temu kolega brał SAA 12 tygodni po 300 mg prolki. Dobrze go porobiła - pierwszy cykl. Upierał się na odblok bo wyczytał że tak trzeba, namówiłem go na brak odbloku i w efekcie w tym sezonie jedzie na 400 mg enana + 30 metki na start przez 6 tygodni i nie ma zamiaru się odblokowywać ( cały cykl 4 miesiące). Zły odblok jest gorszy od braku odbloku. Janekkoxx jeżeli ja nie potrzebuję odbloku po 6 miesiącach na wspomaganiu ty nie potrzebujesz po 4 miesiącach - nie jesteśmy cudownymi dziećmi, poprostu myślimy. Moim zdaniem 3 miesiące na sterydach to za mało czasu żeby poważnie się zablokować, jeżeli się źle odblokujesz efekt będzie odwrotny od zamierzonego i później będzie efekt jak to opisałeś " 6 miesięcy wisiał mu przyjaciel obrażony". Śmieszy mnie też wmawianie ludziom ważności odbloku w utrzymaniu masy mięśniowej po cyklu. Prędzej ja utrzymam masę i siłę bo mam świadomość że po cyklu nie jestem tak sprawny jak na SAA niż Jasio który przyjmuje odblok który jest mu miepotrzebny żyjący z myślą że jest odblokowany i może tyrać na siłce bo ma w ograniźmie harmonię hormonalną
Prosta zasada, po cyklu sprawdź jądra, jeżeli masz je bardzo skurczone zastosuj drobne ilości HCG . Clomid bierze się po działaniu sterydów, po teściu 14 dni, jeżeli nie zaczynasz odczuwać poważnego dołka po 14 -20 dniach to po co ci ten clomid. Przecież to że pisza dokładną datę po jakiej trzeba zastosować clomid jest absurdem. Lepiej słuchać organizmu - jak cię faktycznie przyblokuje nie będzie miało znaczenia branie cloma w 14 bądź 20 - 25 dniu po ostatniej iniekcji. J

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-07 10:46:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rarytas ___ bredzisz, raz piszesz ze tylko libido jest wyznacznikiem, a innym razem ze clom się bierze jak się ma doła
FAKTEM JEST ZE TO WSZYSTKO SĄ SCHEMATY ODBLOKU A KAŻDY POWINIEN GO STOSOWAĆ W ZALEŻNOŚCI JAK ORGANIZM MU PODPOWIADA
jednak brak odbloku to również większe spadki po cyklu

i te historyjki że za czasów arniego nie było nikogo kumatego i nie wiedzieli jak działają saa a inekcje to pweno łopatami robili

arni mówi że niemasz racjii

rasputinem też nie jesteś ___ każda ilośc testo z zewnątrz blokuje włosną produkcje, udowodnione , więc historyjki że ja niemam bloka to daj disne'jowi

aby wsłuchać się w organizm to potrzebna jest wiedza, bo uszami nic nie usłyszysz ___ a ty swoją pokazujesz już od kilku stron

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-06-07 11:09:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Arni się odblokowywał - a to ciekawe. A za jego czasów był w użytku odblok. Jeżeli chcecie to się odblokowujcie ja się nie będę odblokowywał bo nie widzę sensu ( nie wmówisz mi że się blokuję jeżeli tego po sobie nie czuję). Bredzę - piszę że to nie jest definitywne i dewocjonalne podejście, jeżeli będzie potrzeba odbloku to go zrobie po prostu po tych ilościach które stosuję i okresie stosowania nie widzę potrzeby. To ty 8x8 nie masz spadków bo stosujesz odblok - hehe żałosne.
W przeciwieństwie do ciebie mam robione regularnie badania nasienia, nie zrobię sobie krzywdy przez bandę krzykaczy a przed odblokiem poinformuję Panią Doktor z kliniki leczenia bezpłodności. Lekarz wie co biorę i w jakich ilościach, nie będę stosował odbloku bez poinformowania lekarza bo nie uśmiecha mi się wiadomość zwrotna - jeżeli sam się Pan leczy żegnam a i gratuluję jest pan bezpłodny, proszę się teraz przygotować na in vitro ( cena 12 tysięcy)

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-07 16:31:31

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-07 16:35:03

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-07 16:35:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
na tym forum nikt nie podziela twojego zdania i twoje wywody z dupy wziete że ciebie nie zablokowało na nikim nie zrobią tutaj wrażenia i nikt nie zmieni tego co pisze i testuje sam na sobie.Jeśli się nie podoba forum idź na inne może tam ze swoimi rewelacjami wyssanymi z palca zrobisz kariere,bo tutaj nie zrobisz jej na pewno.Bo ty nie czujesz bloka?ile zrobiłeś cykli w życiu i jakie?jakie robiłeś przerwy w cyklach?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
1 . trzy miesiące na teściu 300 mg ecd 5 dni, później ecd 4,
2. 6 miesięcy na teściu 500 mg ecd 7, ecd 5
3. 6 miesięcy na teściu 400 mg + deka 400 mg, + metka 6 tygodni w ilości chyba 30 mg
4. czyli obecny teść 500 mg deka 400 mg metka do woli ( 3 razy po 30 - 40 dni czyli w 6 miesiącach mam zamiar jechać na metce 3 - 4 miesiące). Dawki - zamierzam dojechać do 90 mg obecnie jadę na 70 mg

Mnie nie interesuje kariera, piszę z nudów. Czy tak trudno zaakceptować inne podejście. Czy musicie czepiać się kogoś kto robi inaczej. Czy nie można po ludzku napisać - uważam że robisz źle. Czy nie możecie wyciągnąć z tego coś dla siebie - spokojnie mogę wrzucić tu swoje badania nasienia + badania hormonalne po wybranym okresie czasu poo cyklu. I tak będę w posiadaniu tych wyników i bez problemu je wrzucę. Mnie by interesowały wyniki kogoś kto robi podobny cykl przy podobnym okresie bez koksu - chciałbym zobaczyć na własne oczy różnicę.

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2012-06-07 16:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
no bo przegladając twoje wypowiedzi i tematy z forum to w 2011 roku 14 sierpnia założyłeś temat o odblokowaniu że po cyklu będziesz jechał hcg i clomid i pytałeś się o to czy można dołożyć metke 1 szt do tego odbloku,to w końcu stosujesz hcg i clom czy nie???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
a dawka 90 mg metki to już głupota zupełna jak dla mnie,nie wykorzysta jej organizm na pewno a efekty będą zbliżone jak przy dawce 30-40 mg a organizm będzie sporo obciążony na takiej dawce.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
oczywiście że taki temat zakładałem i pytałem - w efekcie zrezygnowałem z cloma i HCG, wziąłem po 1 tabletce mietka - nie pamiętam przez ile czasu i było ok. HCG nie miało sesnu bo jądra były duże, na clom czekałem ale doszedłem do wniosku że poczekam na efekt bloku - nie poczułem i nie szamałem. Nie jestem bajko pisarzem - piszę jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94821 Napisanych postów 364811 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670165
mnie nie przekonasz do takiej teorii,zobacz ile tematów tutaj było zakładanych o braku libido,chęci do zycia,dużych spadkach po cyklach itd i w wiekszości przypadków po pytaniu o odblok było,nie doszło hcg,zapomniałem lomidu itd poza tym hcg nie jest tylko stosowane dlatego że jest atrofia.poza tym jest masa badań o blokowaniu całej osi i jej odblokowywaniu,przez lekarzy którzy mieli dostęp i sami robili szereg badań.Oraz to że takimi schematami zrobione było miliony cykli na całym świecie,wraz z odblokowanie.Jeśli miał byś racje to dostał byś nobla z dziedziny saaale jej nie masz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
czy ja się sprzeczam z kimś w kategoriach nie masz racji ja ją mam, piszę o dzisiejszych odczuciach, może się okazać że po tym cyklu moje podejście do tematu zostanie całkowicie przemodelowane w drugą stronę, wtedy założę temat i dokładnie opiszę działania Pani doktor, wyniki przed, wyniki po, okres stosowania odbloku itd. + wykonane badania. W klinice leczenia bezpłodności jestem raz w miesiącu, dla mnie nie ma problemu z tematem lekarzy bo i tak tam jestem. Pożyjemy zobaczymy - nie wykluczam bicia się w klatę na łamach forum, i dokładnego opisania swojego przypadku Czas pokaże - na koniec wykonuję jeden cykl rocznie, kończę wypowiedzi w tym temacie bo faktycznie przestały wnosić cokolwiek poza powtarzaniem tych samych przekonań. Mój lekarz wie o sterydach, robię regularnie badania nasienia, wszystko jest w normie ( czasem trochę poniżej ale nigdy nie usłyszałem - z tym nasieniem nie dojdzie do zapłodnienia). Kiepski wynik badania nasienia = szukanie problemu, leczenie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl Testosteron + Deca + Winko

Następny temat

DB Pharma T Propionate

WHEY premium