SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epsperci pomozcie z planem..

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na poczatek powiem ze po, roku temu cwiczylem z planem.. Przez niecalych 3 miesiecy.. Szlo mi wszystko dobrze do czasu gdy sila przyszla za szybko i staw w nadgarstku nie wytrzymal...cwiczylem 3 razy w tygodniu...

Teraz wznawiam treningi ( Rozgrzewam sie ). Kontuzja zagiola sie.. Che trenowac 5 razy w tygodniu , aby nie przeciazac stawow trenujac 3 razy w tygodniu... Chce trenowac wszystkie partie miesni od lydek po kaptury :P Pomoze mi ktos ulozyc sensowny plan na mase... ??

-Mam 17 latek i 4 miechy
-36 w bicepsie
-ok 105 w klatce
-w pasie jakies 80
-udo 57 lydka 40-41
-przedramie 31

Oki to wszystko prosze o szybka odpowiedz i sensowny plan na amse z Gory WIelkie THX Dziekoffka & Pozdroffkaa 4 @LL :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To już nie ma kto Ci układać plan? Przecież twój ojciec jak dobrze pamiętam trenuje pod okiem Jana Łuki... więc co jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moj ojciec nie trenuje pod okiem Jana Łuki czubQ ?? jakis chory jestes Jan Łuka chcial wziasc mojego tate i przygotowac go do mistrzosst swiata w wyciskaniu Weteranow.. Ale moj tata cwiczy dla siebie i nie ma zbytnio czasu , aby trenowac wyczynowo i trenuje bez zadnego planu tylko tak dla lepszego samopoczucia jak nie umiesz czytac to.. sie naucz... a ja mialem trenowac po okiem Jana Łuki ale... szkola mi na to nie pozwala abym prawie codziennie dzien w tygodniu pon-piatek dojezdzal do Sopotu ( ok 30-40- ) km pociagiem...ozatym to tesh by troche kosztowalo....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wyzywaj mnie od czubków! Za kogo TY się uważasz? JAk nie wyzywasz od pedałów (w naszych zdjeciach) to od czubków etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO ze jestes jakims tam expertem , nie oznacza , ze musisz na mnie najezdzac.... ?? I wogole nie wiesz o co chodzi is ei wpierd.... ?? czy to jest normalne ?? boshe prosilem o trening , a nie ze mieszasz do tego mojego Ojca dojdziesz do takich wynikow jak on to mozesz uscisnac mu reke a narazie nie masz co sie znim rownac.... Sam z ojcem nie mieszkam i nie moge go prosic o jaki plan gdyz sam sie tym nie interesuje... jak wspomnialem cwiczy dla siebie ....Dla lepszego samopoczucia...

EKIPA prosze cie , abys nastepnym razem wypowiadal sie na temat... PEACE..... a nie mieszal osob trzecich...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Polecam Ci grupę 1 akcji cyklicznej: https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=104858&x Dodatkowo zainteresuj się powieszonymi postami również z nią związaną w działach suplementacja i odżywianie - wszystko masz podane na tacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaguar napisalem dokladnie... ze interesuje mnie trening 5 -dniowy , a nie 3-dniowy pozatym wiem jakie ruchy wykonywac w danym cwiczeniu... Wystarczy sie dokladnie skupic na danym cwiczenu i myslec tylko o spieciu miesni...... :) i dokladne cwiczenie samo przychodzi... pzoiatym qmpel mnie uczyl jak trenowac , a on wykonuje o niebo leiej odemnie cwiczenia czasami mi powie jakies fajne cwiczenie i wogole porzo gosciu mnie interesuje tylko 5 dniowy trening , aby nie przeciazac stawow... prosze rozpisanie 5 dniowego treningu na wszystkie grupy meisniowe ( kazda grupa cwiczona ma byc raz w tygodniu ) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 58169
Trening dostosowujesz do siebie - nie do ilości dni - pragnę zaznaczyć. Po za tym na początkującego 5 dniowy plan jest fatalnym pomysłem. A jak masz doświadczonego kumpla to może on by ci pomógł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zenith: widzę, że nic Ci nie pasuje. Więc albo poproś kumpla, albo sobie sam rozpisz.
Wrzuć tu a ktoś Ci może pomoże... napewno nie ja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
hmmm witam, zacznij od 3 dni, wprowadź diete, na mase duże ciężary, nie wiem jak twoje trningi wyglądają, ale ja nie miałbym siły np. trenować klaty 2 razy w tygodniu, gdyż po 4 dniach dopiero trace zakwasy, wiec na poczatek polecam 3 treningi, a jeśli będziesz czół że możesz i chcesz wiecej powoli wprowadzaj dalej. Słuchaj tego co woła twój organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qrde pomoshe mi ktos :?? :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening trybem weimlera (?!) dla początkujących

Następny temat

Pas wyszczuplający, pomaga czy szkodzi...

WHEY premium