SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

trening trybem weimlera (?!) dla początkujących

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem, czy dobrze napisałem nazwisko ehh, ale do rzeczy : chodzi mi o to, by ktoś pomógł mi i rozpisał ten trening ( najlepiej z obrazkami) albo dał linka czy coś. Ja ćwiczyłem nieregularnie 3 miesiące, ale teraz miałem dłuuuuuuugą przerwe i zaczynam od początku. A macie pomysł na ACT dla zregenerowania sił, bo kilkutygodniowym treningu trybem?
POzdrawiam (nie wiem czy wszytstko dobrze napisałem :-/)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde, nikt nie odpisujeeee;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

DZIĘKI INFORMACJOM, KÓRE PODASZ będzie można od razu przejść do konstruktywnej i KONKRETNEJ pomocy w Twojej sprawie.

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

JEŻELI GDZIEŚ JUŻ ODPOWIADAŁEŚ NA TE PYTANIA- WKLEJ PROSZĘ LINKA OD ODPOWIEDZI

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, nie ma problemu, ale odpowiedzi nie będą zbyt zadowalające
1. marzec - sierpień 2003 (nieregularnie niestety:/) przerwaaa długa i teraz come back
2. nic:/ ( jak trenowaliśmy tym trybem do mój kolega Maniek rozmawiał i znalazł na sfd.pl gotowy plan, ale teraz on wraz z końcem trybu dla począrkujących gdzieś go zapodział, a ja zawsze polegałem na nim:/)
3. co chcę osiągnąc hmmm:) nie wiem chce byc zdrowy i silny (chodzę aktualnie do II gimnazjum i wiem, że się do tego doczepicie:P - wiek)
ale jak trenowałem to wydawało mi się, że odczuwałem jakąs satysfakcję, nie chorowałem, czułęm się znacznie lepiej
4. odkąd zebrałem wystarczającą ilość pieniążków na siłke to domu to mogę trenować chyba wszystko, każdy dzień mi pasuje (tzn. mam 1,5h czasu)
5. nie przetrenować się, nie zatrzymać wzrostu, bez zbytnich obciążeń
6. Nie stosowałem żadnych diet
Dziękuję i pozdrawiam


DZISIAJ WYJEŻDŻAM, WRACAM 15TEGO, więc możecie spokojnie szykować długiiiiie:D odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
ile masz lat?

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hyh:D szkoda ze mnie nie bylo 12 dni:/ post poszedl sie je***:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lipa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening (masa/sila)

Następny temat

Epsperci pomozcie z planem..

WHEY premium