SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan solo przez 6 m-cy lub dłużej - proszę o rozwianie wątpliwości

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 18 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
1. WIEK: 29
2. WAGA: 80
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko: 100-150g
-węglowodany: 400g
-tłuszcz: 100g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 3 (prop solo, 2x enan solo)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: enan solo 300 mg e7d około 6 lat temu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100 kg
-martwy ciąg:
-przysiad:

PYTANIE:

Panowie,

Jestem w piaskownicy dopingu i potrzebuję podpowiedzi. Po 3 delikatnych cyklach - raz prop solo na zapoznanie z tematem, a potem dwa razy przez 3 m-ce enan solo i po obu ostatnich był PCT w klasycznej postaci HCG + clomid. Zawsze z badaniami i zawsze wszystko finalnie było OK.

Teraz pytanie dotyczy dłuższego cyklu enan solo. Zbadane testo, estro, LH, FSH, prolaktyna, progesteron i morfologia - wszystko gra.

Chodzi mi po głowie mała dawka na poziomie 100-200mg e7d i do tego HCG 500iu e7d lub 250iu e3d. Stosować clomid/nolvadex w trakcie cyklu tak jak HCG? Jeśli tak to ile lub w związku z jakimi wynikami? Sporo czytałem, sporo pytałem i nadal nie mam jasności. Czy po tym wszystkim stosować jeszcze PCT?

Dla Was to na pewno banał, więc z góry dziękuję za wskazówki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 660 Napisanych postów 1085 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40018
Dawka 100mg week może okazać się zbyt mała, niektórzy na takiej dawce są przy htz i mają górne widełki laboratoryjne ;) (czyli jak natural) jak chcesz małe dawki to daj 100/125mg e3d, hcg tak samo 250-500ui e3d. Pod ręką mieć exe jakby Ci estro wariowalo chociaż nie powinno na takiej małej dawce, ale każdy jest inni i niektórzy silnie aromatyzuja ;) nolva/tamox możesz mieć pod ręką w razie Gino (kto wie może się przyda). Clomid bez sensu w czasie trwania cyklu, chyba że masz jakieś magiczne ruskie protokoły xD

Przyłóż się do diety, i treningów bo siłowo i wagowo bieda.
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 18 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Dzięki za odpowiedź. Wagowo u mnie zawsze była bieda (max 90 kg po ostatnim cyklu i wtedy siła na ławce płaskiej skoczyła do 120-130 kg). Mam chude kości i szybką przemianę, ale pilnuje michy mocno i będę jeszcze zwiększał kaloryke.

Powiedzmy, że po 6 miesiącach będę chciał przerwać. Jak mógłby mniej więcej wyglądać PCT? Większe dawki HCG i jeszcze clomid/tamox?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Ale po co ci saa? 100 gram białka dziennie ?? To ilość dla szachistów ,jesteś niedozywiony i saa tutaj nic nie dadzą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 18 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Ale nie o to się rozchodzi. Ja sobie na spokojnie wrócę do normalnej michy, porządnie się rozruszam i dopiero będę zaczynał saa. Pytanie dotyczy stricte cyklu, bo chce sobie wszystko poukładać w głowie zanim zacznę. Ale dzięki za sugestię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Dawka to min 200 mg week najlepiej podzielone na 2 inj w tyg, zbadasz w trakcie poziom testa I ew skorygujesz dawkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 18 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Ok, dzięki za odpowiedź i sorry, że nie doprecyzowałem tematu diety na początku. A czy mógłbyś jeszcze podpowiedzieć jak wg Ciebie powinien wyglądać PCT po takich 6 miesiącach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Podawaj hcg przez cały cykl przed.pct uregulowanie e2/PRL do widelek
15-20 tys hcg po cyklu powinno dać radę 2500 co 3 dni jak skończysz hcg badania
Test
E2
Prl jak będą widły sermy
Clomid 50 mg plus 20.mg tamoxa 5/6 tyg następnie schodzisz na 50 cloma/10 tamoxa na tydzień i badania
Test
E2
Prl
Lh
Fsh
Jak będą widły pct udane jak nie lecisz clomid dalej
To tak z grubsza będzie pct będziesz się martwił I pisał tutaj na pewno coś się podpowie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 18 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Super. Wielkie dzięki, bo to mi dużo wyjaśniło. Obawiam się trochę tego PCT, bo jednak 3 miesiące a pół roku lub więcej to różnica… Ciekawe jak to zniosę. Ale póki co dietanabol i solidne treningi, coby nie zmarnować potencjału nawet tych niewielkich dawek testa ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 18 dni Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 155
Zastanawiam się jeszcze nad suplementacją prozdrowotną. Kiedyś brałem NAC i Omegę, a oprócz tego standardowo witamina D, kompleks B i magnez. I tutaj dwa pytania. Czy coś jeszcze warto dorzucić i w jakiej dawce wrzucać NAC, bo dawkowanie na opakowaniach i różnych stronach internetowych waha się od 150 do 1000mg ed.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcje w ten sam pośladek

Następny temat

Sparaliżowany mięsień

WHEY premium