SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan na pierwszy raz

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15203
Ankieta
1. WIEK: 27
2. WAGA: 95
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 115
-udo: 59
-talia: 80
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat
6. DIETA:
-białko: 2,5
-węglowodany: 2g
-tłuszcz: 1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: 3 x tyg. dzielony
9. CEL CYKLU: Delikatna masa mięśniowa poprawa regeneracji
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: 11%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Ektomorf.
13. STAN ZDROWIA: db
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: delikatnie owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 80 kg
-martwy ciąg: bd
-przysiad: bd

Planuje pierwszy cykl na enantanie test. , którego celem będzie delikatne przybranie na masie i poprawa regeneracji. Na początek chciał bym zacząć od dawek minimalnych by zobaczyć jak na to reaguje organizm jaką dawkę i w jak często brać test.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670442
Jak juz sie cos osiagnelo to wiadomo ze potem sie szybciej wraca do tego.a z tego co piszesz to stawiam ze e2 miales w kosmosie i dlatego byly takie a nie inne skutki.stabilniejszy poziom testa-mniejsze skoki estro i tym samym skutkow ubocznych.omka to mix 4 estrow i sie nakladaly one na siebie .trzeba bylo bic mniej a czesciej lub dac jakis ia.teraz to gdybanie bo wtedy badania hormonalne daly by odpowiedz.wysokie cisnienie tez pewnie mialo inne podloze .estr testa nie mial na to wplywu.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670442
na tej diecie to nic nie zbudujesz
250 mg co 5-6 dni na początek będzie ok
czas cyklu minimum ok 12 tygodni
bardzo słabe wyniki jak na 5 lat trg coś ewidentnie leży jedzenie/trening


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2015-08-10 17:44:23
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Wg mnie, żadnego dopingu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 587
kurde z dieta czy nie cykl zawsze cos daje,enan pewnie glównie wode ale cos tam bedzie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
A co dadzą Ci środki przyspieszające procesy metaboliczne, jak nie będzie wystarczającej ilości składników do "matabolizowania"?
Jak sam napisałeś, napuchnie trochę od wody, siła wzrośnie bo tak zadziała dht, którego poziom wzrośnie ale po cyklu wszystko wróci do punktu wyjścia, bo to nie ma nic wspólnego z budową masy mięśniowej.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Popracuj nad dietą to twój cykl jak go spiepszysz to tylko pretensje miej do siebie. W dzialee odżywianie pomogą tobie rozpisać dietę , w zależności od celu poleć tak jak Łodzianin sugeruje przez 16-18 tygodni enan lub cypionat 250mg e5d . W środku cyklu hcg 10razy 500j eod .

Zacznij robić MC i przysiad to dwa najważniejsze ćwiczenia w BB , jeśli treningu i diety nie zmienisz nic z tego nie będzie , tylko twoja kasy i pewnym sensie zdrowia.
2

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 587
dokladnie po enatanie czy prolo napuchnie i po odstawieniu spadnie,z dieta czy bez.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94929 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670442
cerber74
dokladnie po enatanie czy prolo napuchnie i po odstawieniu spadnie,z dieta czy bez.....


kto ci tak powiedział??

prolo=enentat

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Trochę się teraz rozpędziłeś kolego. Jak będzie odpowiednia dieta to nie będzie tylko puchł od wody ale również zbuduje ileś tam masy mięśniowej. Woda po zakończeniu cyklu faktycznie zejdzie ale to ile masy mięśniowej zostanie, będzie zależało od odbloku i od tego jak będzie wyglądała dieta i treningi na offie. Z pewnością sporo można zachować.

A na marginesie to enan i prolo to jest to samo.


O widzisz, lodzianin mnie ubiegł


Zmieniony przez - KruQ w dniu 2015-08-14 22:17:23

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 587
kto mi tak powiedział,widziałem swoich znajomych co na enanie puchli i zawsze spadali,jedni diete trzymali inni sie odblokowywali,moj brat zarl jak dobra swinka i co ze 100 zjechal do 85,ja zreszta tez polecialem,ale fakt nie trzymalem diety,mowie o braniu enana solo.wiec jak widac mam inne doswiadczenia a wy inne.Nie ma potrzeby bysmy sie nawzajem nawracali.

wiem ze enatan to tosamo co prolongatum nasze polskie


Zmieniony przez - cerber74 w dniu 2015-08-14 22:26:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Coś musiało być nie tak... Najprawdopodobniej były braki w ilości kcal, które zostały przegapione, ponieważ waga szła w górę, właśnie od retencji, więc wydawało się, że jest ok.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót do SAA - Prop Npp Wino

Następny temat

zgrubienie po iniekcji tren a +prop

WHEY premium