SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na pierwszy raz?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam do was pytanie? Co mam wziasc na swoj pierwszy cykl? Chce dodac ze moze byc zarowno w strzalach jak i w tabsach, albo mieszane. Co myslicie o cyklu omnadrenu z deca? Jak i ile mam tego brac? Za odpowiedzi z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
uzupełnij najpierw profil klubowy

<><><><><>MuLtIpOwEr<><><><><>

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1120 Wiek 109 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17910
... i napisz nam ile cwiczysz.

Pozdrawiam
banann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
o cyklu z omy na 1 raz zapomnij . pewnie masz cos kolo 17 lat (teraz tu takich najwiecej ) wiec jak juz naprawde masz cos brac to wedlug mnie tylko dece okolo 12 ml 100 -200 200 200 200 200 100 cykl jest na 7 tygodni i powiniem dac ci zadawalajace efekty . Jesli jestes troche starszy mozna by troche dac wiecej . Tylko przed rozpoczeciem brania koxow powinienes sie zastanowic czy naprawde wykorzystales wszystkie inne mozliwosci ( a jest ich bardzo duzo)


CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 18 lat. 35 cm w bicepsie, 110 cm w klatce. wzrostu mam okolo 183 cm i waze 77 kg. Ćwicze od okolo roku.
Powinienem brac sama deke? A co mam brac po cyklu? Slyszalem,ze trzeba brac jakies antyciala. Prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
zeby wziac Deca Durabolin lub obojetnie jakie koxy potrzebne ci beda odzywki. Tak wiec: gainer, bialko, aminki, witaminy. Po cyklu clomid lub tribulus+zma albo creatyna Na to pojdzie w hooy kasy wiec zastanow sie zanim cos wbijesz lub polkniesz LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
Lolek spaćbo spadki będą,ja już 3 noc zarywam...@-

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
To chyba insomnia...buhehhehehehe

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
qrwa 7 rano a ja wstaje po picie bo kac na maxa Powodzenia maniac LOL



##################
#Barlinek Rulezzz#
##################

Ajsowy

Laugh out Loud

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie co do mety

Następny temat

PYTANIE??

WHEY premium