SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Enan + Npp + Meta, sprawdzenie cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1601

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

94

Wzrost

191

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

118

Obwód uda

54

Obwód talii

102

Staż na siłowni

3lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B-3g/kg W-4g/kg T-2g-kg

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

12 Tygodni Enana po 250 e5d

Cel cyklu

Masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

pół roku

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15-17

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

średnia tędencja do Tycia

Stan zdrowia

B.dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Brak owych objawów łysienia

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

K-110 MC-120 P80
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Witam , Jest to mój drugi cykl z kolei. Pierwszy miałem około 6 miesięcy temu, 12 Tygodni Enana po 250 e5d. Chcialbym zacząć drugi i poznać opinie innych na jego temat. Jedynie prosił bym o podpowiedź ile Clomidu i nolvadexu na odblok i jak długo go Ciągnac. Dziekuje wszystkim z góry za opinie:)

1-5 meta 30mg ed
1-6 npp 75mg e3d
1-12 enan 250mg e5d
Oslona na wątrobę Hepatil
Omega 3 fish oli
Lecyyna
Multivitaminy
Witamina d3
Aminokwasy proste
BCAA
L-glutamina
Bialko
Gainer
Vitargo

1.WIEK: 25
2.WAGA: 94
3.WZROST: 191
4.WYMIARY:
BICEPS: 40
KLATA: 118
UDO: 54
TALIA: 102
5.STAZ NA SILOWNI: 3lata
6.DIETA
BIALKO: 3gr/kg
WEGLOWDANY: 4g/kg
TLUSZCZ: 2gr/kg
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 12 Tygodni Enana po 250 e5d
8.TRENING: masowy
9.CEL CYKLU: masa w miare dobrej jakosci
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: pół roku
11.POZIOM BF% 15-17
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): średnia do tycia
13.STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA:brak owych sklonnosci
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Pytam poważnie, może jakis lek na to albo cokolwiek? przecież nie bede sie drapal w pracy caly czas....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
1-12 enan 250mg (pon.czw.)
1-5 meta 30mg ed
6-12 npp 100mg e2d

na pct nolva i hcg,nolva 4 tygodnie po 20mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
radukcja by sie przydala i zacznij robic nogi bo wstyd

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Autorze najpierw zredukuj i to porządnie bo 94kg i ponad metr w pasie to konkretnie spasiony jesteś. Do tego te patyki to naprawdę musi komicznie wyglądać. Nie piszę tego, żeby Cię obrazić tylko, żebyś się wziął do roboty.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
wiem wiem z nogami Ciezko miałem edna w muta poamana w drugiej palce stracilem dwa i nie Cwiczylem ich długo doscy ale wziałem się już za nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ok, nogi nogami ale jeżeli przy tym stanie otłuszczenia polecisz cykl na w/w środkach to tylko zalejesz się dokumentnie wodą i fatem.
Chcesz zrobić coś sensownego i wykorzystać środki a nie zmarnować to najpierw solidna redukcja.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
od kwietnia 2013 roku tez p[osluchalem madrzejszych :P i ze 112kg zjechalem do nieco ponad 100 przy tych samych wymiarach i wiekszej sile :)

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135739
Nie ma co gadać dużo. NOgi jak patyki a metr w pasie wiec redu w tym przypadku powinno być pierwszorzędne a nastepnie można dawać z SAA i kombinować

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Okej. Jesli redukcja jest wazniejsza to i tak zrobie w pierwszej kolejnosci. chcial bym jeszcze dowiedziec sie jak to jest z odblokiem.

mam dostep do pregnylu i w jakich dawkach i w ktorym tygodniu go zaczac ewentualnie i ile ciagnac. i czy do miesniowo czy pod skornie aplikowac. jesli nie mam dostepu do novala to czy moze byc clomid i tez w jakich dawkach i w ktorym tyg ewentualnie zaczac.

Dzeki za rade z ta redukcja, no nie powiem ze nie wyglada to dzwnie, mysle ze jak zjade do 95 cm w pasie troche przypilnuje bardziej nogi to bedzie to w miare proporcionalnie wygladalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 1973 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69341
daj 5000j hcg moze byc pregnyl, rozbite na 5 po 1000j i daj po enanie i po ostatnim pregnylu 2-3 dni dajesz clom 50 na noc z ok 20 dni. Hcg daj podskórnie(kup insulinowki i juz rozrobione trzymaj w lodówce) . Nolva nie musi byc. a w razie skoku estro to daj ATD (spokojnie kupisz pewne i bez problemu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
1000j co 5 czy 6 dni?? jak najlepiej?? i posiadam ATD firmy chaparral labs, może być czy to g****?? i jak długo ciągnąc w razie W ATD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl na konkretna wycinke

Następny temat

II cykl - pół roku trwania

WHEY premium