SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Elo Problem z Kreatyną

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 656

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam biorę kreatyne i mam taki problem że czasem mnie tak zakuje w żołądku i pod żołądkiem a czasem trwa to dłużej (10-20 min )biorę kreatyne X_plode powder (olimp) kontaktowałem się z trenerem i doradził mi że pierwsze 5 dni brać dziennie 20 gram 4 razy dziennie rano potem ok 12 , popołudniu i przed snem . ważę ok 80 kg wzrost 1.80 . czasem zdarzy mi się że nic nie zjem po wypiciu kreatyny ale palę papierosy może to być przez to czy źle stosuję ją .... Proszę o pomoc i z czym ją mogę mieszać zazwyczaj z zwykłą wodą z krany a czasem z wodą cytrynową mi się zdarzy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 372 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5365
Prócz chaotycznego opisu i braku ankiety, wydaje mi się kolego że dział "Odżywki, Suplementy" będzie bardziej na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
I po co te 20 gram. Trener trochę utkwił w erze, kiedy lansowano na siłę fazę ładowania kreatyną. Jest to zupełnie zbędne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cutting Edge na odchudzanie,dla osoby bez aktywności fizycznej.

Następny temat

Napalm czy Storm?

WHEY premium