SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomofrfik, a spalacz tłuszczu!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2677

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
poczytaj trochę bo widzę podstaw nawet brak, co męczy strasznie,
a my wszystko tłumaczyliśmy już sto razy i 101 nam się nie chce.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Owszem zgadza się, jeśli chodzi o tematyke redukcji nie operuje za obszerną wiedzą. Przeczytałem mniej, więcej podwieszone posty w tym dziale. Jeśli chodzi o utrate wody i glikogenu, to wiem, że się to odbywa przy redukcji, ale mam na myśli:

1. Czy głównie to będzie spowodowane aerobami, czy ewentualnym TS? Dla zobrazowania, jaki byłby wkład procentowy jednego i drugiego?

2. Najważniejsze dla mnie pytanie: dieta na mase + BCAA + FBW 3 razy w tyg. - działania ukierunkowane na rozbudowe muskulatury - + aeroby po każdym treningu interwałami + TS + a6w - działania ukierunkowane na utrate zbędnej tkanki tłuszczowej (około 5 cm. w pasie) - = nieznaczny spadek wagi, przy utracie kilku cm. w pasie?

Zdaje sobie sprawe, że moje pytania mogą być męczące i nabierają tendencji pytań sezonowych. Jednak byłbym wdzięczny za odpowiedzi:) Pozdrawiam.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
"no ****a nie mam siły już weźcie mu przy***cie" cytując pewien film.

Na drugie pytanie dostałeś odpowiedź gdzieś na drugiej stronie chyba, na pierwsze też - nie będziemy tłumaczyć Ci od podstaw jak dziecku, 5 lat nie masz.
Ja, gdy czegoś nie wiem, włączam wyszukiwarkę i szukam interesującego zagadnienia, polecam zrobić to samo.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
odstaw ten koks nerwusie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja a praca na budowie

Następny temat

platki owsiane vs kukurydziane

WHEY premium