SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekdysteron dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Cześć,
Zaczynam stosować ekdysteron. Producent zaleca dawkowanie 4 tabletek dziennie o łącznej zawartości: Wyciąg z korzenia leuzei 980 mg. Suplement zwie się ECDYSTERONE 95% BETA EKDYSTERONU. Czy takie dawkowanie jakie zaleca producent jest ok czy warto to zwiększyć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
Witaj!
Tak się skłąda, że Maciej pisał artykuł o ekdysteronie, który możesz przeczytać w linku poniżej:
Polecamy również: Ekdysteron - efekty i działanie. Bierz, póki legalny lub jedz „wybuchowo anaboliczny” szpinak!


W badaniach stosowano dawkę dośc niską bo maksymalnie wynosiła ona 48 mg, ale docelowo myslano, ze jest tam 100 mg.
Z tego co widze zaleca sie spozycie na poziomie około 800 mg zwiazku aktywnego dziennie, nie wiem jaki masz dokladnie produkt i jak tam jest oznaczona ilosc zwiakzu aktywnego, ale masz z haya labs kapsy po 250mg z 80% zawartością zwiazku. watpie, ze mas zkapsy po 980g?



Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2021-07-01 10:07:20

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
4 tabletki to 980, jedna to 245. Jeżeli rzeczywiście jest tam 95% ekdysteronu to w 980mg tabletek powinno być ponad 900mg substancji, chyba że źle to przeliczam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
aaa no to oki w takim razie, to by wychodzilo mniej wiecej podobna dawka jak sugeruja na innych portalach aby tetsowac.
bo ja zrpozumialem ze jeden tabs ma az 980, a jak 4 tabsy maja prawie 1g to by wszystko sie zgadzalo:)
srodek dosc ciekawy, fajnie by bylo skontrolowac hormony przed suplementacja i w trakcie, jak wplywa na poziom testo i estro, jak stosunek miedzy tymi hormonami sie ksztaltuje w wyniku suplementacji. Widze, ze nawet obencie sporo firm ma w swojej ofercie i cena rowniez jest dosc przystepna
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Czy realnie można spodziewać sie efektów po takim srodku? Materiałów mało. Mam też wrażenie że mało osób brało i podzielilo się działaniem. A fakt drogo nie jest a sam mechanizm działania zachęca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Podzielę się spostrzeżeniami za kilka tygodni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
osobiscie jestem sceptycznie nastawiony%)
byc moze dlatego, z ena rynku juz troche czasu jest i jest cisza...
no, ale moze ma fajny potencjal i trzeba przetestowac. tym bardziej trudno o jakies sensowne info odnosnie dawek. srendio te 800 mg juz substancji aktywnej trzeba przyjac co daje okolo 1000 mg ekstraktu, co nie wychodzi jakos faktycznie drogo.
Mysle, ze potrzeba tutaj wieksze zainteresownaia gdzie faktycznie naukowcy by przyjrzeli sie dosc znaczacym dawkom i odniesli sie do realnego wplywu na hormony

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 2 lata Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1632
Cześć, i jak po miesiącu? Też właśnie paka przyszła i jestem ciekawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
[*]

lepsza kreatyna jednak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ciężko powiedzieć. Cały czas stosuję, wyniki do przodu jednak może to kwestia normalnej progesji, która nastąpiłaby i bez tego suplementu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12096 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234919
no tez wlasnie...
ja Ci powiem szczerze ze moge leciec nawet na nieco silniejszym wsparciu, to np. wzrost efektow zauwazam w momencie, gdy zmieniam plan i jestem nakrecony na nowe dzialanie, jakies zmiany w treningach itd. Podobnie jest w diecie. Czasem na redukcji wydaje mi sie, ze sylwetka przez pewien okres jeszcze rosnie, bo mam ochote juz bardziej przykladac sie do treningu itd. Tutaj moze byc efekt placebo,a moze dzialac sam suplement... by musialybyc jakies wieksze testy na grupach kontrolnych by jednoznacznie orzec czy jest ok...

jednak, jezeli progres jest, widzisz ze idzie wszystko na plus, to nie ma co szukac dziury w calym i sie cieszyc, ze jednak moze dziala

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NAC a bezsenność.

Następny temat

Łączenie suplementów

WHEY premium