SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty pierwszego cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 301
-białko 2,5g/kg = 180g dziennie
-węgle 3g/kg = 216g dziennie
-tłuszcze 1g/kg = 70g dziennie


Czyli 180 gram białka dziennie.
Do tego 216 gram węglowodanów i jeszcze 70 gramów tłuszczów, tak?
Wszystko do spożycia na 1 dzień?

Jeśli tak to powiem Ci, że spożywałem tyle na swojej diecie a nawet więcej.

Jak jeden duży jogurt dawał 80 gram węglowodanów a do tego jadłem i makaron (lub ryż) i po 2-3 szejki odżywki węglowodanowej to wychodzi, że od dawna już spełniam swoją dietę.

Tylko Ty mi napisałeś aby te 80 gram węglowodanów nie dostarczać z tego jogurtu, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
A czemu wogole wszystko mu tlumaczycie i wykladacie na tacy jak wszystko jest na forum. U kolesia kompletnie lezy dieta to jest ewidentne, trening z pewnością też. Inna osoba wejdzie to zostanie zmieszana z blotem ze za koksy sie lapie a diety nie ma, a temu osobnikowi pomagacie :P Do delikwenta - denerwujesz mnie bo zadajesz pytania na ktore latwo znajdziesz odpowiedzi. Ehh szkoda slow tylko rece nad toba zalamac.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
f1201258
Okej, podaję swoją PPM: 1762 kilokalorii (kcal). Wynosi ona 1762 kilokalorii. Więc mam dostarczać sobie o 500 więcej czyli 2262 kcal? Działa to tak, że jak na opakowaniu jest napisane "ile kalorii dostarczy nam ten posiłek" to znając tę wartość mogę policzyć ile kalorii w sumie sobie dostarczyłem z wszystkich spożytych w danym dniu produktów, nie?

Zapamiętuję również by nabyć oliwę z oliwek. A ile dziennie mam jej spożywać?


Co do diety to kolega zaproponował to samo co juz jem tylko w większej ilości (aż 3 potrawy z kurczaka w dniu). Bo jadłem wszystko prócz oliwy z oliwek, warzyw i ryb, których nie lubię. Ale za to jogurty pochłaniałem. A nich są owoce.

Zmieniony przez - f1201258 w dniu 2013-06-22 22:49:58


Widzisz i nie grzmisz...

Do PPM dodaj aktywność w ciągu dnia, trening, efekt termiczny pożywienia i dopiero do tego dodaj kilkaset kcal.

2200 kcal to dobre na początek redukcji dla 70 kg kobiety.

Co ten temat tu jeszcze robi??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Marsz do Odżywiania i ogarniaj podstawy. Sterydy jeszcze długo nie dla Ciebie, o ile w ogóle kiedykolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 378 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14381
Wywalic temat a nie wdawac sie z nim w dyskusje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Napisałem mu, że coś za małe to ppm mu wyszło no ale nikt za niego nie dojdzie do właściwych wniosków.

Fakt, dział nieodpowiedni do tego typu rozmów.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 301
2200 kcal to dobre na początek redukcji dla 70 kg kobiety.


Czyżby? Tak wyszło mi na kalkulatorze. A zaznaczyłem płeć jako "mężczyzna". A Ty mówisz jeszcze prześmiewczo o takim wyniku jak o "redukcji".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 301
A ile tej oliwy mam pić?

Zmieniony przez - f1201258 w dniu 2013-06-23 00:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Hubert ma rację. Poczytaj trochę o ppm, znajdź info na temat tych czynników, o których Ci napisał, aktywność w ciągu dnia, trening (inny wydatek energii jest na treningu siłowym a inny na aerobowym), efekt termiczny pożywienia...

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 301
Tak - poczytaj. Tylko że ja widziałem efekty na własne oczy u kolegów. A ci natomiast mieli sobie za nic dietę i suplementacje. Ćwiczyli na sucho, potem koks i mimo braku diety efekty były. Więc totalnie bez diety i dbałości o odżywianie jakoś środki wpłynęły na ich wygląd. Więc jak ktoś jest na diecie (małej bo małej ale jest i zażywa środki bogate w wymagane składniki) to efekty powinny być tym bardziej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakieś rady na temat cyklu...?

Następny temat

który oxaxndrolone najpewniejszy obecnie

WHEY premium