SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna a wydolność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Natan33
czellista
moze epo tylko w sumie powodzenia w znalezieniu ori hehe. a co do efki z apteki to ta z wzf slabiutka jakas, dwie ampy dopiero cos tam czuc


Nie taka slsbiutka tylko jak ktoś w życiu kg różnego rodzaju przyśpieszaczy pożarł to 25mg efci z apteki cudów nie zrobi


w sumie racja

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
Zastanawiam się nad braniem efki na redukcji(nigdy wcześniej jej nie brałem), ale myśle nad zrobieniem takiego "cyklu": 3 dni biore efke , potem 3 dni yohimbine i tak wkółko, żeby sie tolerancja nie wytworzyła... Co wy o tym sądzicie ?? Pytam doświadczonych w temacie osób. Wiem ,że efke sie często łączy z aspiryną i kofeiną , ktoś mi powie po co głównie?


Zmieniony przez - Rufi92 w dniu 2018-03-25 11:50:44

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
Słaby pomysł . Lepiej robisz 2 tygodnie przeplatane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
masz na myśli flex , że 2 tygodnie biore efke , a potem 2 tygodnie yohe ?

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
Tak , zdecydowanie lepsza opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Natan33
W thermalu pro jest prawdziwa efedryna??

Jak Lodzianin powiedział podciągniesz wyniki ale czy je utrzymasz to nie wiadomo.


O ile się nie mylę to efedryna jest w Polsce jest pod prawną kontrolą i w suplementach diety ich nie znajdziesz dostępnych w na terenie PL.

Natomiast jej izomer- pseudo efedryna- jest powszechnie stosowana w lekach OTC.

Sam kiedyś łyknąłem 90 mg pseudo (3 tabletki) i zapiłem mocną kawą to po około 45 minutach fajnie szurnęło.
Niestety potem pojawiło się silne podk***ienie i bezsensowne pobudzenie i musiałem na sen walnąć 4paka.

PS. efedryna jest w Polsce dostępna na receptę, ale ponoć łatwo jej nie wysępisz od lekarza.

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4706
od lekarza nie... a jak to jest na czarnym rynku trudno dostać czysty towar?jakie firmy polecacie?

Każdy jest kowalem swojego losu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699730
Pseudo efedryna a afedryna hcl to dwie inne bajki . W thermalu jest roślinna efedra (aczkolwiek w tym gownie wszystko może być )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 91 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13475
Rufi92
od lekarza nie... a jak to jest na czarnym rynku trudno dostać czysty towar?jakie firmy polecacie?


Wątpię, abyś nawet na czarnym rynku dostał tabletki zawierające efedrynę.

(...) Ktoś powiedział mi kiedyś, że za każdy kilogramowy spadek musisz być gotowy poświęcić dwa razy tyle, aby go odzyskać (...)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 119 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10767
Czy to jest jedyna efka apteczna czy wyżej mowa o czymś innym? Link: https://www.doz.pl/apteka/p14637-Ephedrinum_hydrochloricum_iniekcje_25_mg__1_ml_10_ampulek 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagły spadek libido

Następny temat

Dawki HCG podczas długiego cyklu na testosteronie enantat

WHEY premium