SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna ----- pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
walone tzn? gdzie można kupic normalnaefedryne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Mateusz27 pojakim czasie lub dystansie spada ci wydolnosc po efce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
lekko odbiegajac od efedryny co to jest speed8

hackjer007

speed - amfetamina. W kontekście używany przeze mnie zwrot jako "przyspieszenie".

Po hooj wprowadzasz ludzi w blad??

http://www.speed8.pl/


(ALC) l-acetylokarnityna HCL 350 mg
(DLPA) D, L fenyloalanina 250 mg
(GABA) kwas gama-amino-masłowy 100 mg
(DMAE) dwumetyloaminoetenol 40 mg
Naturalna kofeina 120 mg
(Yerba Mate) wyciąg z Ostrokrzewu Paragwajskiego 50 mg
(Smilax Medica) wyciąg z Kolcokrzewu Lekarskiego 50 mg
(Schizandra Chinensis) wyciąg z Cytryńca Chińskiego 50 mg


Speed8

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
nie porozumienie zasżło speed8, to normalna nazwa jakiegos specyfiku, a speed potoczna fety

Zmieniony przez - ediee w dniu 2006-07-07 17:23:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 368 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5290
CZB => Wogóle przeczytałeś to co napisałem, czy tylko zgadujesz? A poza tym szybki jesteś, bo sprawę wyjaśniłem. "jeśli ludzie biorą jedną tabletke 3 razy dziennie i nie czują speeda". A czy wspomniałem o braniu jakiegoś środka ?
Mateusz27 => "Niektorzy pisza 3 x po 3 tussi?" Jeśli to pytanie do mnie, to już odpowiadam... Nigdy nie napisałem 3x3 tylko 3 tabletki tusipectu. Chodziło mi o to, że tussipect w zastosowaniach leczniczych ma być brany np. 3x1, ale nie pisałem 3x3 tylko zawsze podawałem jednorazowe dawki. Czyli np. 3 tabletki na jeden raz.
"Dawkowanie: Doustnie: dorośli 3 razy dziennie po 2 draż.; dzieci od 6 r.ż. 3 razy dziennie po 1 draż.". No ale pomyłke i tak zrobiłem, bo 3x2 to dawka dla dorosłych, no ale cóż, to świadczy tylko o tym, że pojedyńcza ilość 3ech tabletek nikomu nie zrobi raczej krzywdy.

Jeśli ktoś sądzi, że się nie znam w kwestii tussipectu to jego sprawa. Ja wiem co brałem i jak długo . Ale teraz patrząc na cały temat i moje wypowiedzi troshke was rozumiem. Ja wiem o co mi chodziło, ale nie koniecznie wy musicie to wiedzieć . Musiałbym jaśniej pisać. Wszelkie następne niejasności chętnie wyjaśnię. Jak coś to piszcie

Zmieniony przez - hackjer007 w dniu 2006-07-07 17:54:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1264 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37668
to teraz mam pytanie jak brąc tussi, nie ile tylko jak
powiedz my ze na siłownie jade rowerem godizne, godzina siłki i pozniej godzine na rowerze wracam, to kiedy brac, nei chodzi mo o dodanei dynamiki to ćwiczeń, tylko maksymalna możliwą redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34


O matko! Już nic nie wiem z tej Waszej paplaniny ( i to nie wina koloru włosów!) . Możecie normalnie odpowiedzieć gdzie mam kuić normalną efedrynę??A nie w żadnym tussi? Ludzie ja chcę normalny specyfik!Normalny - znaczy syntetyk (żadne roślinne wyciągi!-Ma Huang). Jeśli ktoś posiada informację mogące przyczynić się do zakupu przeze mnie tego ustrojstwa (efedryny ) , to proszę o maila - bo tu jest zakaz ofert handlowych

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy na siłowni ciężko pracują nad swoją sylwetką, a nie tylko na tą siłownię chodzą!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Dessyllyn - syntetyk to chyba tylko na recepte, teraz juz efedryna jest uważana za "doping".

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
- Tussipect to jest syntetyk
- jest to najlepsza teraz forma efedryny - bo pewna
- jest do kupienia w aptece wiec na pewno dziala
- nie ma przekretow tak jak w niektorych stakach
- ja po syntetyku (HCL) czuje sie o niebo lepiej niz na ziolowej, nie mam zjazdow/zejsc
- efedryna od dawna jest uwazana za doping i jest substancja zakazana przez WADA
- obecnie tussipect jest wycofywany z aptek, ma byc wprowadzony tylko na recepte, zwykle w aptece nie kupicie za jednym razem wiecej niz 2 opakowan, chyba ze zbajerujecie pania aptekarke, dobrze poszukacie apteki gdzie nie beda sie o to czepiali
- w internecie sa rowniez takie apteki w ktorych mozna kupic praktycznie nieograniczona ilosc, taniej niz w aptece, a doliczajac koszty przesylki wyjdzie taka sama cena
- w skladzie sa same ziola - typu sproszkowany korzen lukrecji itd, ktore nie szkodza - dzialaja np wykrztusnie - to jest lek, ale takie dzialanie beda odczuwac chorzy
EOT

Zmieniony przez - Seewy w dniu 2006-07-23 10:00:39

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Seewy SOG .

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prologatum + meta + clen...3 zapytania

Następny temat

Deca??

WHEY premium