SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna ----- pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1683 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27917
Dessyllyn jesli to bylo do mnie to sobie najpierw pocwicz czytanie ze zrozumieniem zanim cos napiszesz.

Zmieniony przez - Mariusz101 w dniu 2006-08-05 12:52:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
.

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2006-08-05 16:59:54

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
O Termalu napisałam, bo znam osobę która go zażywała i efekty były zaskakujące (pomimo podobno mniejszej dawki efedryny niż deklarowana przez producenta). Też narzekała na samopoczucie, ale z tego co pamiętam brała połowę dawki zalecanej.
Odnośnie Tussi - może macie racje, że nieszkodliwy, ale biorąc 3x większą dawkę efedryny (3 tabletki, czy tam więcej) bierzemy też 3x wiecej innych substancji (nawet jeśeli to podobno nieszkodliwe wyciągi roślinne, to nie znamy ich wpływu na nasz organizm przy większej dawce). Nie wspominam o potrójnej dawce konserwantów, które zatrzymują wodę w organiźmie. Nie wydaje mi się, żeby 0.01 było więcej niż niż 0.07:
Ephedr. - 0.015,
Extr. Glycyrrhizae sicc. - 0.06,
Rad Glycyrrhizae plv. - 0.072,
Natr. benz. - 0.0167.
Zresztą - ja nikogo nie potępiam, ale polecalbym używanie środkow farmaceutycznych zgodnie z zaleceniami - tak na wszelki wypadek. Poprostu, wydaje mi się, że gdyby wszystko było z nim ok., to producent już dawno zmienił by nazwę i trochę więcej efedryny dodał + kofeina - zbiłby niezłe kokosy na sprzedaży takiego super odchudzającego preparatu. Więc chyba to nie jest tak pięknie, jak się wydaje. Ale każdy robi, jak uważa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
Przyganiał kocioł..znasz to?
Mariusz Ty najpierw poczytaj ze zrozumieniem jeśłi nawet nie potrafisz się odnaleźć - bo to do Ciebie nie było.Jakbyś dobrze poczytał, to byś wiedział.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy na siłowni ciężko pracują nad swoją sylwetką, a nie tylko na tą siłownię chodzą!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34
A swoją drogą -widzisz jakie to ciekawe- osoba do której to było jakoś sie zorientowała i od razu zrozumiała co czyta i że to do niej.

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy na siłowni ciężko pracują nad swoją sylwetką, a nie tylko na tą siłownię chodzą!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 114
Dessyllyn, a to bylo może do mnie? Bo ja napisalam tylko, że lepiej Termala bo wiadomo, że stworzony do tego. Natomiast nie reklamowalam i nie zarzucałam, że coś tam innego jest "piwnicznej produkcji".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
A od ilu tabsow tussi radzicie zaczynac tak dla "normlanego" czlowieka ?:D
I ile maxymlanie tez tak dla normlanego czlowieka nie dla hardcore'owca :P
THX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 216 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4378
na twoim miejcu wziałbym pierwszy raz Tussi w jakis normalny dzień, bo np ja za pierwszym razem biorąc 20 tabletek mialem mdłosci lekkie;p Pozdr

ekwador

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3799
No tak normlany dzien ... ale od ilu najlepiej zaczac aby zaczynac przyzwyczaic organizm, a ile w momencie "kulminacyjnym" nie chodzi mi tu o zadne maxymalny prog wytrzymalosciowy efki dla czlowieka ;) tylko dobra dawka na poczatek i dobra dawka na 'srodek kuracji" mimo wszystko uwazam ze lepiej minimlanie mniej niz duzo za duzo ;)

I ile jest tab w listku tussi i w jakiej cenie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Wez 2 tabletki przed treningiem i popij kawa(na pierwszy raz moze bez tej kawy).To na poczatek.Z reszta mozna brac tak przez dluzszy okres.MAX do 30 dni.
Pamietaj o p/wskazaniach.Efedryna nie jest dla kazdego.
Zamiast efki proponuje inne termogeniki(Thermospeed,Thermo fat burner..)
Z reszta podstawa redukcji jest dieta i trening,wiec moze zajmiesz sie wlasnie tym..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prologatum + meta + clen...3 zapytania

Następny temat

Deca??

WHEY premium