SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEKTY treningów a GRUPA KRWI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11325

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
no bo jak Rothen ma 0 to musi rządzić !!

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
było juz kiedyś,że to sranie w banie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 978 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15649
Mam grupe A rh+ podobnie jak moj ojciec, mial on pewne osiagniecia w sportach silowych, ja rowniez rosne zdecydowanie szybciej niz wiekszosc i nigdy nie lapie tluszczu

Zmieniony przez - malysz666 w dniu 2008-04-12 22:18:29

Gdy przychodzi pacjent z dusznosciami i kaszlem widze limfangioleiomiomatoze, a nie zapalenie płuc...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a ja B i nie narzekam- choc zawsze mogloby byc lepiej

jednakże należy pamietać,że przesłanek aby wysnuwać jakieś glębsze i pewniejsze teorie jest chyba za mało.

osobiście upatruję- jesli już- pewnych skłonności w ze względu na grupę to raczej nie dlatego, że ona jest taka a nie inna/sama w sobie/ lecz dlatego, że może mówic o pewnej historii i związanej z nią ewolucji czlowieka... ale cóż można w tej chwili na ten temat powiedziec skoro to wszystko jeszcze jest w powijakach

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-04-12 22:42:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 885 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16409
Ogólnie mam genetyke na biologi i była wzmianka o grupach krwi i poruszyłem temat rodzajów grup krwi a wydajność organizmu ... kolesiana powiedziała ze nie ma to zadnego zwiazku ... poprostu grupa krwi A ma a w sobie białko A , grupa krwi B ma białko B , grupa krwi AB ma białko A i B a grupa krwi 0 nie ma wcale białek ... i jeszcze jest Rh ( u jakieś małpy pierwszy raz znaleziono te białko we krwi) , jeśli jest + to znaczy ze krew ma te białko a jeśli - to nie ma ... ale jakie białko i czy wogole ma białko to nie ma zadnego wpływu na metabolizm , transport tlenu czy inne..
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak widać gr 0 rządzi - 47 osób zadowolonych na 6 niezadowolonych.. 88%!!!

gr A - 32 do 10 dla mających pozytywne efekty - 76% - takze to o słabych efektach ze względu na grupę krwi A można olać..

gr B i AB - zbyt mało odpowiedzi, żeby coś wywnioskować..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
przy tak małej ilości odp, to i tak w błędzie sie mieści.więc wnioski są takie,że nie można wyciągać wniosków na tej podstawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 878
Mnie to tam *** boli akurat ; D Ale z grupy AB jest 5 niezadowolonych z grupy 0 jest 6 (czyli prawie to samo, bo jednemu sie po***ało).Ale porównując to zadowolonych z grupy 0 jest 49 a z grupy AB tylko 7 ; D czyli 700 % wiecej osób ; D


Wiec nie ma bata popieram 0 rządzi %-D

Zmieniony przez - 4d4m3cz3k w dniu 2008-04-13 18:49:32

Na sucho nawet trawa nie urośnie %D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Grupa Krwi "0" Ćwiczę od ok. 6sciu miesięcy. Miałem duży kawał skórt w dolnych partiach brzucha ponieważ diametralnie schudłem. Trening 4x w tygodniu. Efekty jak najbardziej widoczne ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 976
0 RH+ wyniki bdb

Zmieniony przez - APCML xD w dniu 2008-07-04 21:28:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening masowy, 4 razy w tyg, piątek powtórka poniedziałkowego?

Następny temat

Prośba o sprawdzenie / zmienienie treningu (masa)

WHEY premium