SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EFEDRYNA!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Kieruje do was pytanie i licze na dobra szczera odpowiedz. A więc - Mam troche tkanki tluszczowej.. chcem siej ej pozbyc l karnityny nie biore bo to gowno i prawie nic nie pomaga.. diete mam niskotluszczowa trenuje w silowni regularnie od 8 miesiecy MAM ZAMIAR WZIĄŚĆ EFEDRYNE CZY OPŁACA MI SIĘ? MOZE ZA MALO TRENUJE? MOZE ZA MLODY JESTEM? BO MAM 17 LAT... CZY MOGEL IICZYC NA JAKIES SKUTKI UBOCZNE?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
Więc tak: staż treningu nie ma raczej nic do rzeczy, wiek... no cóż efka obciąża serce ale moim skromnym zdaniem nic Ci nie będzie, skutki uboczne to może być np lekkie zamulenie (ja tak mam), czasem podobno drżenie rąk (nie takie jak na clenie ofkorz). Więcej nie kojarzę. Co do czasu brania efki to z tego co pamiętam niektórzy biorą naprawdę długo i żyją, z niczym nie mają problemów, są po prostu zdrowi ( elit ). Nie spotkałem się jeszcze nigdy z tekstem że po efce mają jakieś skutki uboczne, no ale może ktoś inny się spotkał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
tez mam 17 i troche juz troche fatu spalilem wiec ci radze przejsc sie do dzialu odzywianie, ogranicz wegele, duzo areobow napewno da rade ale trzeba byc wytrwalym
l-karnityna jest dobra jak sosujesz sie do tego co napisalem wyzej (ja na niej spalilem dobre 5-6 kg) a efedryne zostaw sobie na pozniej albo sprzedaj komus pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwsza sprawa to zmiana diety z niskotluszczowej naniskoweglową i dodanie aerobow....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Moze i masz racje lepiej sie przerzucic pierw na diete i zobaczyc jak to jest... :) sluchaj a co do diety niskoweglowej mozesz mi podac linka? nie zabardzo wiem ktore produkty moga miec ich duzo... Moze jest jakas tabela gdzie pisze ile wegloow... jest w danym produkcie

POZDRO.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
https://www.sfd.pl/temat92199/ gdzy juz to przeczytasz i wykorzystasz w praktyce to:
https://www.sfd.pl/search.asp i wpisujesz wszystko czego szukasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbardziej radykalnym sposobem jest eliminacja z diety wszelkich produktow pochodzenia roslinnego

czyli zostajesz przy serach(baly[reszta produktow mlecznych sie nienadaje] i zolty)miesie wieprzowym wolowym, drobiu rybach, jajkach

efekty natychniastowe

samopoczucie - denne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 321 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13420
ja jakos nie byl bym przekonany do produktow mleczarskich
i mysle ze jak obnizy wegle bedzie wszystko allright :)
IMO to nie jest dyskusja na ten dzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego uwazasz ze twarog jest zlym zrodlem bialka ?
ma malo ww

inne produkty pochodzenia mlecznego - tak jak mowilem - nienadaja sie na odchudzanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Low - carb bardzo skuteczna sprawa

jak chcesz więcej infa dział odzywianie i post qazara na tenat roznych odmian low-carb

Polecam po okresie adaptacyjnym TKD łatwiej sie znosi małą ilośc ww choc i na ckd tez było okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
zalezy ktory twarog
Ale jezeli chodzi o diety tluszczowe jak np ckd to twarog tlusty sie nadaje

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta cykl -200 tab

Następny temat

Anapolon z propem

WHEY premium