SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwnie gęsty sok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie,

Coś takiego mi pływa w enanie z nexium. Pierwszy raz coś takiego widzę, Ktoś się z tym spotkał?
Wygląda to jak jakiś miąsz z brzoskwin w puszcze





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
rkarpinski
Lecicie po Nexiumie. Kiedyś widziałem 100 amp Mastera z AP, stały w aucie w zimę może ze 2h.
Po wyjęciu w domu każda amp skrystalizowana. Nie ma co wrzucać wszystkiego do jednego wora.


Po pierwsze to nie ma co porownywac enana do master,
testE rozpuszcza sie w 30st a master w 150st, oczywiscie w oleju z dodatkami te temp znacznie spadaja,
to co na zdjeciu to nie jest krystalizacja, enan sie nie krystalizuje

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 325 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3521
Osobiście bym tego nie wbił takie moje zdanie ale zrobisz jak zechcesz, nigdy czegoś takiego nie widziałem a dużo już Enanów mi się przewinęło, i wszystkie ładnie klarowne. Wygląda jak sperma serio bez urazy ja bym wymienił. Zdrowia
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stało w zimnym?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wstaw w gorąca wodę i jak się rozpuści wbijaj
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Panowie, tak zrobie. Przy przeprowadzce stało dobę w kartonach w samochodzie. Mam nadzieję że to rzeczywiście od zimna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potraktowałem flakon gorącą wodą i wygląda to elegancko. Wrzucam, może komuś się przyda.



Zmieniony przez - Cezary0Negative w dniu 2015-12-17 19:03:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie, dlatego nie można skazywać środków na śmietnik


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-12-17 19:22:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27626
dziwne ze tylko srodki z nexiuma maja taka plage tego ze sok sie krystalizuje? ja mialem trena acet z krysztalkami, kolega cypio inne srodki rowniez byly w zimnym ale tylko nexium sie skrystalizowal ...

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
nastukafszy
Osobiście bym tego nie wbił takie moje zdanie ale zrobisz jak zechcesz, nigdy czegoś takiego nie widziałem a dużo już Enanów mi się przewinęło, i wszystkie ładnie klarowne. Wygląda jak sperma serio bez urazy ja bym wymienił. Zdrowia

Następny razem jakbyś chcial cos wyrzucić takiego to z chęcią przyjmę :D

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 213 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3349
-żabO-
dziwne ze tylko srodki z nexiuma maja taka plage tego ze sok sie krystalizuje? ja mialem trena acet z krysztalkami, kolega cypio inne srodki rowniez byly w zimnym ale tylko nexium sie skrystalizowal ...


Ale czy to ważne ? Skoro towar kręci to ja nie widzę żadnych przeszkód szczerze mówiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Ktoś źle produkuje, proste. Swego czasu Alchemia cała była w kryształach, ale już tam tego nie widać tam.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl enanth

Następny temat

Wyniki badań

WHEY premium