SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzikie cykle, jemy i wbijamy Chmurii

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
Witam! zrobiłem ostatnio 9 tyg cykl
1-5 metka 30-40mg ed
4-9 winko 30-40mg ed
1-8 propianat 25mg e2d zrobiłem na tym dobre 8 kg masy
kończe jeść winko a dzisiaj przyszły mi metka genesis 10mg rapidtex biosira (propianat trenbolon masteron) i T3
jak najlepiej zjeść te środki według was? od razu nei martwiąc się o organy czy odblokować sie a moze sam rapidtex z t3 a metke zostawić na kiedy indziej pozdrawiam każda porada jest dla mnie cenna, nie pogardze też rozpiskami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
HCG mam kupione ;) Wino skończone teraz czas na combo + t3 + propianat w dawkach 35mg trenu e2d propa 25mg i masteronu, wtedy przyjdzie czas na PCT monster hcg tamoxifen i jakieś tam bosterki

DJ 100 twoja porada na prawde jest żenująca nawet nie masz profilu uzupełnionego :P tesosteron mi sie już przejadł ;) bd wybierał sie na operacje usunięcia gruczołu sutkowego to bd jechał porządnie z teściem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Ankieta działu. Od razu wchodzić na oral po mecie i winie to bezsens, zarówno, że wątroba i tak ma pewnie dość, a dwa, tolerancja metę.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
1. WIEK: 19
2. WAGA: 89
3. WZROST:171
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:117
-udo:6x
-talia:8x
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko:200+
-węglowodany:300+
-tłuszcz: około 50
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: metka 6g winstrol 1g testosteron łączenie około 35g trenbolon 1g boldenon 8g
8. TRENING: split 5 dniowy
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: trwa
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): rasowy endo szybko tyje szybko rosne
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosienie goryla xD, zakola
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: 225
-przysiad: 160
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
oral odpada. mozna leciec na tym combo co masz ale dodaj propa jeszcze. w tym combo to i tak pewnie stezenie zanizone strasznie. wg mnie do dupy zestaw.

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
jestem amatorem dawek leczniczych uważam że nie ma sensu łądować dużych dawek bo przyrosty zależą od diety tomi dzięki za porade na pewno nie zjem teraz metki :D to mogło by być niebezpieczne pochwale sie żę ostatnim razem na trenie ace 30mg e2d tak mnie porobiło że przytyłem w 45 dni 9 kg 20kg siły w wyciskaniu i zgubiło sie dobre 5 kg tłuszczu. nawet robert burneika w radio koksu mówił że wysokie dawki nie mają większego sensu więcek szkód niż korzyści
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
ale ja nie mowie ze masz kupic wszystko osobno i walic po 100 e2d tylko skad pewnosc ze tam jest akurat prop tren i master a moze jest tam sam prop i bedzie cykl z dupy o. nie wierze specjalnie w combo na takich drogich srodkach.

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
będę bił będę czuł jak będzie tren to para z czachy na treningu musi lecieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
a Ty masz 18scie lat ?:D i gnoisz tren juz ?:D ooo a ja dopiero pierwszy cykl na iniekcji heheheh

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3731
Zniszczony mam organizm tak czy siak tren biłem rok temu a jak mialem 14 lat leciałem ostro 2 lata z amfetaminą alkocholem... okres dojżewania i tak mam już zniszczony nie wiem nawet czy nei ejstem niedorozwinięty przez to.. nie no żart w każdym razie gdybym mógł zrobić to ponownie na pewno zrobił bym to lepiej i nie łapał bym sie za żadną chemie do 21 roku najmniej. a teraz to już lece za ciosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
spoko loko.... kazdy robi po swojemu :D w kazdym razie wg mnie lepiej kupic wszystko osobno. ja teraz lece prop i npp

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
bez sensu te cykle,jestem w stanie się z tobą założyć ze osiagnał byś te same rezultaty dopinając miskę i bijąc testa z dodatkiem cyklicznie metki ,w tak młodym wieku naprawdę wystarczą delikatne dawki wszystkiego nie chce ci źle prorokować ale kolejny cykl który cie ruszy to już będą dawki musiały iść grube,poszedłeś nie tą drogą.Rób pct i daj odsapnąć swojemu organizmowi.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl, mały dylemat

Następny temat

Wyniki badań

WHEY premium