SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik na rok 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
lodzianin ogolnie rzecz biorac zgadzam sie ale kolega jest tak zalany, ze nie wyglada nawet na sportowca tylko na duzego chlopa co lubi pojesc, akurat dla niego dieta powinna byc kluczowa, bez przylozenia sie do niej do dnia dzisiejszego nie ma zadnego doswiadczenia i wiedzy jak jego organizm reaguje na rozne warianty, a z tego co pamietam zakladal temat jak pod sw utyc do 120 kg bo mu malo;) a tutaj 15 kg to zbedny balast fatu i nie mowie o kracie na brzuchu
dieta nie wyglada zle oprocz 5 posilku, nie dawalbym zadnego carbo po treningu ale w miare szybko pelnowartosciowy posilek, nie wiem jakie btw tam wychodzi ale nie jesz jakos duzo, cos mi tu nie gra, trzymasz ta diete czy to tylko taki wzor?;) nie obcinalbym wegli tylko duzo aero i kondycja pojdzie na + i ten fat poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
diete trzymam tak jak napisalem,nie zakladalem tego dziennika po to zeby tu bzdury pisac.Fat jest wiadomo,ale bez przesady.W pasie mam zaledwie 92cm ;)
notojazdazkoksem walcze w wadze ciezkiej i naprawde czesto mozna spotkac goscia co wazy 120kg,a nie wyglada jak kulturysta,wazac 90-100kg powalcz z gosciem co wazy 120kg,a umiejetnosci macie podobne wtedy zrozumiesz o co mi chodzi.

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
obcinać to nie ma co jak by jeszcze dołożył to bieganie,bo się zajedzie.Musi sam na sobie manipulować obserwując sylwetkę,i wprowadzając zmiany.Ja osobiście planuję pokombinować z tłuszczami kosztem węgli teraz,bo nigdy w tę stronę nie uderzałem.Dobrze wspominam za to dietę z węglami przed snem,a białkiem rano.Tylko długo na niej nie leciałem,tak więc nie wiem jak by wyszło to koncowo.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
dlatego nie kazdy jest stworzony do wagi ciezkiej, bo nie wystarczy utyc, nie twierdze, ze ty nie jestes bo predyspozycje chyba masz ale od pewnego poziomu juz nie ma spaslakow, a jak sa to tylko do bicia;) zmien troche podejscie, nie masuj sie na wielkoluda, tak jak lodzianin pisze, podobno bardzo dobry sposob to zwiekszenie tluszczy kosztem ww, nie zalewa a kalorii dostarczasz; ew. moglbys dac ww tylko okolotreningowo i rano, duzo trenujesz wiec spokojnie zmiescisz, a jak siedzisz na dupie w domu to juz nie jesz ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
ok,pomyslimy o tym i pogadamy.Teraz lece na trening i bede kolo 20-21 prosilbym o rady a nie tylko krytykowanie ;) Oczywiscie te slowa sa mi potrzebne i napewno sie nie denerwuje,ze tak mi piszecie bo kazdy ma troche racji

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
ile lat wbijania ?

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
ok trening zaliczony ocencie czy tak moze zostac,czy cos pozmieniac.

Klatka :
-Wyciskanie lawka pozioma 80kg/12 , 90kg/10 , 100kg/8 , 110kg/6
-wyciskanie hantlami lawka skos 22,5kg/12 , 25kg/10 , 27,5kg/8 , 30kg/6
-wyciskanie na maszynie 85kg/12 , 90kg/10 , 95kg/8 , 100kg/6
-rozpietki lawka pozioma 17,5kg/12 20kg/10 , 22,5kg/8 , 25kg/6

biceps:
-uginanie ramion sztanga lamana stojac 30kg/12 , 40kg/10 , 50kg/8 , 55kg/6
-uginanie ramion hantlami (chwyt mlotkowy) 17,5kg/12 , 20kg/10 , 22,5kg/8 , 25kg/6
-uginanie ramion na wyciagu 65kg/12 , 70kg/10 , 75kg/8 , 80kg/6

przedramie:
-uginanie ramion na maszynie nachwytem 30kg/12 , 35kg/10 , 40kg/8 , 45kg/6

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zaczynaj trening od wyciskani hantli glowa do gory, plaska ewentualnie pozniej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
ok,dzieki za rade,reszta jest ok?

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
nie czytalem calego tematu,
wg mnie latwiej dobrac komus cykl niz trening trening to wysoce indywiduwalna sprawa
generalnie ok, te mlotkowe przesunalbym na koniec treningu

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadrem, czy to jego skutki uboczne?

Następny temat

oma i odblok.

WHEY premium