SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik na rok 2013

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126010
Co do środków to Ci nie pomogę, bo nigdy przed walkami nie brałem nic. Natomiast, z własnego doświadczenia, mogę Ci podrzucić, że na parę tyg przed walką zmieniałem trening na siłowni w ten sposób, że łączyłem ćwiczenia z fbw (po jednej serii każdego) w jedną długą serię łączoną, która zazwyczaj trwała ok 3 min i na każdym treningu (3xtyg) robiłem 3 takie serie łączone. Mam nadzieję, że w miarę czytelnie to napisałem i że Ci się to do czegoś przyda. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
dziekuje,wlasnie nad tym tez myslalem,co zrobic z treningiem.Wiec dziekuje za pomoc napewno mi sie to przyda.Rozumiem,ze w tym treningu chodzi o wytrzymalosc tak?

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2488 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47537
Powodzonka

>> JUICE IRELAND TEAM <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
zrzucilbym pare % z bf, od razu to odczujesz na duzy + nawet jak ci sie wydaje, ze lepiej byc na wiekszej masie, redukcji nie rob jak masz walke niedlugo ale moglbys dorzucic jakies cardio czasami oprocz treningow sw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
narazie lipa jest. oczywiscie powdzenia, zobaczymy jak bedzie za pare miesiecy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126010
Tak Tomek. W tym treningu chodzi o wyrobienie wytrzymałości siłowej, poprawia też oczywiście ogólną kondycję. Robiłem tak praktycznie przed każdymi zawodami i było bdb. U mnie ta seria trwała 3 min z tego względu, że w KK runda tyle właśnie trwała. Ale w Twoim przypadku też powinno to zdać egzamin. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
SpAiro_ dziekuje

notojazdazkoksem wiem brak cardio to byl moj najwiekszy problem. Czy zamiast rowerka czy bierzni moge poprostu isc na 30-45minut basenu?

lestat1986 wiem,ze nie jest dobrze,ale mysle ze w tym roku bedzie lepiej :)

skint73 dziekuje za rady,napewno sobie wrzuce taki trening na ostatnie 4tygodnie.

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1453 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32653
moim zdaniem basen jest ok tylko pewnie sie to skonczy tak, ze pojdziesz sie pochlapac w wodzie, a nie porzadnie skatowac, dlatego lepsza bieznia albo to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 373 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5328
wiec moze zamiast cardio i basenu. Trucht godzinny z rana?

Sila jest bogiem,Trening nalogiem,Rzezba zabawa,a Masa podstawa....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
możesz zacząć nawet od szybkich spacerów,bieganie na pewno fajna sprawa.Sam basen tez fajna sprawa,tylko nie wiem jak ci pójdzie potem z treningami,bo ja po basenie byłem zawsze wypompowany.Tym bardziej że masz jeszcze inne treningi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadrem, czy to jego skutki uboczne?

Wiecej