SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik by kCw7( W drodze po kilogramy)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3081

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
nie rozumiem do czego się odwołujesz w mojej wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
jesteś aż tak słaby, że 30 kilo na klate bierzesz i to ci wystarcza na cały tydzień?

Nie ciężar, a technika daje przyrosty. Jeżeli ma tak rozwinięta siłę, ćwiczenie wykuje poprawnie technicznie, i jest to dla niego ciężar odpowiedni to wszystko jest w porządku

Wesołych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
jeżeli nie ma ciężaru to technika w czym mu pomoże? doda mu kilogramy na sztandze? ;d
poza tym ja piszę, czy mu ciężar wystarcza na ten tydzień, bo jak ma siłę na więcej to lepiej by podnosił to 3 razy w tygodniu niż raz? :)

Zmieniony przez - MojeImie w dniu 2011-12-24 14:39:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
On trenuje sporty siłowe czy kulturystykę amatorską opartą o trening siłowe? Technika i poprawne wykonanie ćwiczenia jest kluczem do wszystkiego. Zauważ, że Ci którzy podnoszą najwięcej jakoś nie imponują super rozwiniętą sylwetką. Ale oczywiście w słabych kulturystów nie wierzę

Nie kłóćmy się na święta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Moje Imie, nie rozumiem. Nie posiadam gryfu prostego więc jak mam wyciskać ? na łamanym ?. Wyciskam hantlami- skos górny i dolny + rozpiętki . Zamierzam dokupić 4 talerze po 5kg na hantle więc progresja ciężaru niedługo będzie wprowadzona. Tyle odemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Hantle lepsze niż sztanga na klatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
Cokta jestem tego samego zdania :>. Zapomniałem dodać przy założeniu tematu - rozwijanie sylwetki to jest tylko mały dodatek, taka alternatywa dla mojej pasji, a mianowicie piłki nożnej.

Zmieniony przez - kCw7 w dniu 2011-12-24 15:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 364 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26826
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
wyżerka konkretna

a co do samego planu,jeśli już chcesz nim ćwiczyć to:
-brak Ci w dniu pleców czegoś na prostowniki
-w dniu nóg nie ma nic na dwugłowe ud
-nie mieszaj metod w podciąganiu, trudniej później przełamac stagnację.


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-12-24 15:41:20

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nieźle musiało w pasie przybyć przez takie obżarstwo.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

siła dynamiczna?

Następny temat

Trening do sprawdzania.

WHEY premium