SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Venc1Lq//Dziennik//Po prostu ćwicze

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343


Zainspirowany przez innych, postanowiłem sam zmierzyć się z metodą Oliviera Lafaya, zwaną Proteo System.

Stary dziennik, w którym można zobaczyć skutki moich 9 tygodniowych zmagań z samodzielnie przygotowanym planem, znajduje się tu:
https://www.sfd.pl/Venc1LQ/Dziennik/Du??e_plecy,_du??a_klata,_chc�?_wygl�?da�?_jak_m??j_tata-t741359.html

Wymiary
Wzrost: 183cm
Waga: 81kg
Klatka piersiowa: 106cm
Brzuch: 91cm
Bicepsy: 33cm (P/L) (wyprostowana, na spince)
Przedramię: 30cm
Nadgarstek: 19cm ~
Barki: 119cm
Uda: 62cm (P/L)
Łydki: 41cm(P)/40cm(L)

Ciężko jest mi pisać coś odkrywczego, dlatego pozwolę sobie od razu, wpisać wyniki testu.

Test: 29 lipiec 2011

A: 27
B: 9
C: 8
A1: 12

Myślałem że machnę troche więcej pompek, po pompkach czułem już niezłe zmachanie i zmęczenie i dipsy poszły przez to raczej średnio. Najbardziej zaszokowało mnie podciąganie. Ponieważ nachwytem byłem już w stanie podciągnąć się 10 razy, po zakończniu treningów. A teraz podchwytem dałem radę, tylko 8 :/
W A1, chyba za głęboko schodziłem, albo mnie tak wypompowały dipsy. Ponieważ podczas normalnego treningu, A1 robiłem z 10kg na plecach i dawałem radę zrobić 10 powtórzeń :/
No nic, nie ma co płakać. Jak widać po wynikach zaczynam z Poziomu II.
Pierwszy trening planuje na najbliższy poniedziałek.

Proszę o umiar w spamowaniu

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-07-29 18:50:00

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Nie znam jeszcze swoich aktualnych wyników.
Ale myślę, że słabo będzie. ~80mc ~70sq i z 80kg na klate.

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1895 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17619
No widze że z Lafayem jedziesz :) trzymam kciuki i będe śledził, sam po mawashim myśle spróbować "magicznej metody"

...................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Obecny

Klatę (& brzuch) mierzyłeś napiętą czy luzem ?

A ile w napiętym ramieniu ale zgiętym ?

O zdjęcia nie pytam bo skoro nie wstawiłeś to pewnie masz powód, ale rób żeby potem mieć możliwość porównania i zestawienia

MOC !

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
Nie nazwał bym tego "magiczną metodą" ale efekty jakieś tam są :) W poprzednim DT zredukowałeś. Jakie są Twoje cele w czasie przygody z Lafayem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
No jestem, jestem

SIŁA!!!...nie to nie pasuje.... MOC!..kurde też nie....Wytrzymałość!... no też nie zbyt..oo mam POWODZENIA!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
GrubyAnton Próbuj, próbuj :D Ja mam nadzięję że sie nie zawiodę ;D

Wazzup1988Brzuch-luz, klata-napięta (nie potrafie jej mierzyć). Raz wychodzi mi 110cm na bezdechu, raz 106 na pełnych płucach. Dlatego bardziej kieruje się wyglądem i "tfartkością" mięśnia.
35cm w bicku jak zgięty. Ale to praktycznie sam tłuszcz :>
Zdjęcia robię i mam na kompie. Wrzuce w jakimś podsumowaniu, jak doprowadzę się do stanu używalności :>

Lapson Cały czas redukcja. Chcę zjechać z BF'em jak najniżej dam radę, a potem będzie już powolne dokładanie mięsa. Agresywana masa zupełnie mnie nie interesuje. Wolę być chudym szczypiorem, niż przypakowanym warchlakiem. Myślę tylko jakie aeroby wrzucić, bo rower rozwalony. Chciałbym mieć stacjonarnego i nie byłoby problemu :D

Cokta Dzięki. Ja też śledzę cały czas twój dziennik.

Zmieniony przez - Venc1Lq w dniu 2011-07-29 22:08:37

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
To z bickiem sprawa identycznie jak u mnie na początku

Z mierzeniem klaty też mi na początku 'dziwnie' szło, nie umiałem tego zrobić jak należy, ale ostatnio mierzę luźną na wysokości od razu pod pachami i patrzę z boku czy aby równolegle do podłogi leci i chyba jest git




Edit:
Żeby już nie spamować u Antona: a będziesz trenował swoim czy Lafayowym programem rozciągania ?
Co do rozdziału to generalnie jest tam, w części merytorycznej, że "rozciągaj się bo inaczej będziesz się gorzej regenerował, nabawisz kontuzji, i ogólnie będziesz c***owszy" a więc nic odkrywczego

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-29 22:20:18

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3753
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 878 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38975
Powodzenia , będę zaglądał :) pozdro

W pogoni za lepszej jakości życiem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 892 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5231
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Witamy na liście!

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-07-31 20:51:05

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Siłowy do NG

Następny temat

Pompki?

WHEY premium