SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik Honoraty

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
Wiek :42
Waga :58,5kg
Wzrost :158
Obwód w biuście(1) :92
Obwód pod biustem :80
Obwód talii w najwęższym miejscu (2):73
Obwód na wysokości pępka :83
Obwód bioder (3):92
Obwód uda w najszerszym miejscu:54
Obwód łydki :34
W którym miejscu najszybciej tyjesz :brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : raczej równomiernie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 4-5 razy w tygodniu ćwiczenia z Jillian Michaels, latem bieganie, jazda na rowerze
Co lubisz jeść na śniadanie:owsiankę,jaglankę,jajecznicę
Co lubisz jeść na obiad :kasze,makaron, warzywa, mięso
Co jako przekąskę :jabłka, banany,
Co jako deser : ciasto domowe, ale raczej na weekend
Ograniczenia żywieniowe :brak
Stan zdrowia:dobry
czy regularnie miesiączkujesz:tak
czy bierzesz tabletki hormonalne:nie
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza:nie
czy rodziłaś:tak
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, jazda na rowerze, ćwiczenia z Jillian Michaels:)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :brak
Stosowane wcześniej diety : staram się zdrowo odżywiać

Od Wigilii nie ćwiczyłam, prawiecodziennie jadłam słodycze. Trochę mi się przytyło. Chciałabym poprawić wygląd sylwetki i pozbyć się tłuszczu.Nigdy nie ćwiczyłam siłowo, od dzisiaj zaczęłam trening dla początkujących z piłką.







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
trening wczoraj był ale nie potrafię zapamiętać ile kg w jakim ćwiczeniu było to nie wpisuję, następnym razem zabiorę kartkę i długopis
wczorajsza miska plus warzywka , wypiłam też trochę whisky z wodą ,bo córka miała urodzinki


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Czytałaś regulamin działu?
Wklej zrzuty miski, pokaż, jak jesz.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
Witam,
regulamin czytałam i czytam dalej:) Bardzo proszę o pomoc w ułożeniu diety. Wklejam dzisiejszą miskę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
Witam, podaję dzisiejszą miskę plus pomidor, brokuł,kalafior, fasolka zielona, cebula. Nie za dużo tego jedzenia? Będę jednak robić trening do domu do wykonania ze sztangielakami lub butelkami wody mineralnej w/g Agak 3x w tygodniu. Proszę o nakierowanie mnie na właściwe tory:)
trening A
1) Wznosy nóg z leżenia
2) Wspięcia na palce obunóż
3) Przysiady klasyczne z hantlami
4) wejście na ławkę z hantlami
5) wznosy z opadu
6) Pompki klasyczne max powtórzeń
7) Podciąganie obciążenia wzdłuż tułowia, oburącz
8) Pompki w podporze tyłem


trening B
1) plank max czas
2) Martwy ciąg z hantlami
3) Wykroki z hantlami
4) wiosłowanie hantelką
5) wyciskanie hantli leżąć (jeśli masz możliwość np na taboretach, ławie wąskiej)
6) Wyciskanie hantli stojąc na barki
7) uginanie przedramion (biceps)
8) wyciskanie francuskie stojąc (triceps)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
Tak sobie przeglądam wasze dzienniki i widzę,że zmarnowałam dwa lata w klubie fittnes
Wklejam wczorajszą miskę, trening j/w




Zmieniony przez - Honorata w dniu 2015-01-15 14:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Honorata, zawsze można nadrobić :)
A nie wolisz na siłownię? Klub fitness masz, to siłownię może też?
Bo w domu to jednak możliwości są nieco ograniczone (no chyba, że akurat masz kupę sprzętu męża/brata/syna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
Mam w domu trochę żelastwa, więc wolałabym w domu na początku się trochę wprawić nie wykluczam siłowni w późniejszym etapie. Teraz ręce słabe mam ,muszę wzmocnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Chyba, że tak. Tylko zwróć uwagę, ze to ma być trening siłowy, nie machanie, powinno Ci być ciężko (i artykuł o progresie z regulaminu do przeczytania )
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
Dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 51 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6661
Dzisiejsza miska plus warzywa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3267 Wiek 48 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134398
Honoratka, a właściwie czemu Ty tak z węglami nagle zjechałaś i ogólnie z kalorycznością?
Oczywiście trzeba na modki poczekać z ustaleniem rozkładu, ale ten co w pierwsze dni miałaś wydaje się lepszy na początek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy pracują mięśnie brzucha?

Następny temat

Trening pośladków bez obciązenia ud :-D

WHEY premium