SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dzień bez diety?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Witam. Zbliża się mój pierwszy dzień bez diety, który mam planowany mieć raz na ok 3 tygodnie i nurtuje mnie kilka pytań (to mój pierwszy tego typu dzień, wcześniej ostra dieta) :

1. Czy w ten dzień mogę jeść białe pieczywo, frytki, hamburgery batony,pizze, szyneczka,kisiel, budyń, kiełbaskę, smażone potrawy, czekoladka itp? (oczywiście w jeden dzień nie zjadłbym tych wszystkich produktów, ale tak czy siak wszystko z niezbędnym umiarem) Ogólnie co mogłbym zjeść a czego mam unikać.
2. Czy mam jeść o tych samych porach co w dni diety czy nie?
3. Czy aby nie za często robię sobie to odstępstwo? Czy wogóle nie zaszkodzi takie coś na masę mięśniową?
4. Czy mam też liczyć sobie bilans?
Z góry wielkie dzięki za odp. Nie chciałbym obrosnąć tłuszczem w 1 dzień dlatego pytam (jak wspomniałem to jest mój pierwszy taki dzień na diecie). Dodam, że jestem na masie. Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Jedz co chcesz przez jeden dzień nie obrośniesz sadłem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3676
Nic nie powinno sie stać, oczywiście troche jednak się opanuj. Takie odstępstwo od diety możesz robić np. co 2 tygodnie w niedziele. Bilansu nie musisz sobie liczyć, ale pamietaj też że nie możesz nagle 4 tabliczek czekolady wszamać.

Chcesz Miec Duże bice

Rób przysiady !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Nie mam takiego zamiaru. Chodzi mi o np. 1 bułkę, ze 4 kostki czekolady czy kawałeczek pizzy ogólnie tak dla zaspokojenia podniebienia :) Bo na diecie to nie zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
1 dzień bez diety nic się nie stanie, możesz sobie odpocząć, zrobić takie ,,ładowanie" węglami ;p

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 296 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1892
Dzięki wielkie za odp. Rozwialiście moje wątpliwości. Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
spokojnie tym bardziej raz na 3 tygodnie

co do wszystkich pytan odpowiedz ta sama bez roznicy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Całkowicie "zielony" prosi o pomoc. Pierwsze kroki na siłowni.

Następny temat

Białko a zmiana diety

WHEY premium