SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Xpand Energized

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61557

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2520
bo jutro 1 dzien i nie wiem czy tak jak pisze brac przed i po tren.

-------------------------
Marzysz o czymś i realizujesz to... Masz tą żądze bycia Animal.em!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1557
Witam mam zamiar zaczac cykl ale nie mam pomysłu jak rozlozyc poszczegulne suple jesli ktos ma pomysl niech smialo pisze .Cykl bedzie skladal sie z:

1. Białko MyoFusion 2,27kg
2. 2 x XP
3. 2 x Chela-MZB
4. 2 x Vita-min

Suple nie sa jeszcze zakupione wiec jak by cos niewspółgralo ze sobą to prosze przy okazji o poprawe np. co na co moglbym zamienic .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
a ja nie polecam no szału nie robi animal pump lepiej mnie pompował ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 636
Ciekawy suplement - polecam :)

"WHEN I DIE, BURY ME UPSIDE - DOWN, SO THE WORLD CAN KISS MY ASS"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 344 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17570
Xpand Xtreme pump XD .

minusy:
-zerowa pompa, obojetnie czy z ładowaniem wegli przed czy bez
-15/ 30 min po wypiciu pogoń na kibel

plusy:
-po jednej porcji , w jednym dniu zrobiłem 2 dni treningu, 3 godziny i cały czas spory zapas energii.

wiec smiało moge polecic nie jako no booster ale ,hmm sam nie wiem :P

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 441 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11278
Na mnie zadziałał po 3 lub 4 dniu,na początku tylko większe pocenie i wytrzymałość ale później rozkręcił się dobrze.Mały minus gdy treningi miałem kolo 18 lub 19 to nie spałem prawie do 3 w nocy.Ale godny polecenia bo sporo siły po nim przybyło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1901
witam witam przymierzam się właśnie do zakupu XP E, brałem wcześniej xpanda coffeina free 925g i byłem zadowolony także cenię sobie firmę, następnie przesiadłem się na horse powera którego zostało mi pół puszki (nie wiem dla kogo zrobili smak OrangeBlast ;o !! ) i aktualnie jadę na samym białku ostrowi WPC80. Czy może mi ktoś doradzić jak najlepiej połączyć właśnie to białko z xpandem e + połową puszki horse powera która liczę że zużyje?

Z gory dzieki, pozdrawiam

PS Myśle o tym aby brac XPANDA E miarke przed treningiem, białko codziennie rano na czczo i przed snem po 3 łyżki stołowe oraz horse powera tak jak xpanda kiedy mi się już skończy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1901
cofam: będę celował raczej w XPANDA XTREME PUMP, także prosze o odpowiedz na jego podstawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114
Moim zdaniem bardzo dobra odzywka dobre pobudzenie i chęć do treningów no i extra pompa tylko nie wiem jak u reszty ale u mnie trochę ciężka na bebechy ale ogólnie bardzo polecam !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 554
daWAJDAwaj - co do bialka - to bierzesz go jako dodatek do diety - jedzenia ktore spozywasz przez caly dzien - jesli przy twojej wadze bedzie Ci brakowac jeszcze bialka - to go poprostu bierzesz i nie jest powiedziane ze bedzie to tylko rano i na noc - ale moze i w srodku dnia - a moze byc tak ze nie bedzie ci juz wogole potrzebne dodawanie bialka z odzywki... na noc lepiej bys mial kupic jakies bialko z kazeina - by dluzej aminy wchodzily do org i ograniczylo nocny katabolizm... ale lepsze ta ostrowia niz nic...co do polaczenia XP z HP to troche bedzie trudne - nie ze wzgledu na to ze nie mozna tego wypic - tylko ze oba sa bdb jako suple przed treningiem i wielu mogloby miec trudnosc z zdecydowaniem ktory wybrac jako ten wlasnie przed treningiem - musisz przekarkulowac na ile Ci starczy tego XP biorac go raz lub 2 razy dziennie - czy napewno na caly cykl ktory planujesz - jesli tak to spoko, a jesli nie to albo dokupic dodatkowa puszke, lub lepiej moze bedzie potrzeba dokupic jeszcze jakiej kreatyny - by np brac ja po przebudzeniu lub zaraz po treningu... mozesz takze wybrac kombinacje - XP rano i HP przed treningiem, lub HP przed treningiem a XP bezposrednio po..musisz zdecydowac sam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Z Force

Następny temat

Dymatize - Ceatine Monohydrat

WHEY premium