SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dymatize - Xpand Energized

temat działu:

Dymatize

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61630

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Kolega kupil komplet xpandow, i dostal 1 miarke, odsprzedal mi XPE i nie dal miarki, nigdy jej nie widzialem na oczy i moze ktos by mi napisal ile to jest lyzeczek mniej wiecej to 20,5g? :)

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 532
Przepraszam, nieaktualne, znalazlem miarke, wczesniej grzebalem lyzeczka i nic nie znalazlem, teraz pomieszalem troche i wyszla na wierzch :)

"Kiedy umrę pochowajcie mnie na brzuchu, żeby każdy mógł pocałować mnie w d***..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy mój stack i pierwszy jabłczan kreatyny, z tej racji efekty bardzo dobre (skład - październik 2007). Znaczny przyrost siły, ok. 15kg w wyciskaniu leżąc. Pobudzenie i pompa - znikome. Smak dawał radę, problemów żołądkowych przy podwójnej porcji nie odnotowałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
jest to najlepsza odmiana x-panda . nowa formuła jest znacznie gorsza. pompa na treningu efekty za***iste. duzy wzrost siły +12 plaska

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 144
witam mam zamiar zainwestowac w xpanda energized bralem juz massacre i efekty byly syper teraz sie nastawian na ten produkt... myslicie ze warto?? i jak dawkowac?? by za szybko nie wszamac wszystkiego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3481
Warto.

THC !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 571 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21629
akurat po tym xp bolała mnie głowa (pewnie kofa)
dodam, że po każdej porcji
ale czego się nie robi dla dobrego treningu :)

Zmieniony przez - coolmen77 w dniu 2009-05-26 21:21:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1799
w wersji tabletkowej , duże są te tabletki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
polecam w proszku . chociaż smak nie za fajny (cherry)

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9816
Dostałem próbke xpanda energized kupując zwykłego, dzisiaj przetestowałem jestem mile zaskoczony xD wytarmosił mnie nieźle na pewno lepiej niż shock universala. Pompa pobudzenie chęć do treningu Polecam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dymatize - Z Force

Następny temat

Dymatize - Ceatine Monohydrat

forma lato