SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat Redukcja vs Masa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 841
Narazie wszystko dobrze, przyzwyczajam sie do planu push/pull ale waga stanela, nie moge zrzucic wiecej kg no i nie wiem jak z BF i masa miesniowa bo maszyna zapsuta:( co polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Polecam obserwować jeszcze troche, lustro powinno ci powiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 841
Ok, do dzisiaj jechalem na redukcji bez zadnej rozpisanej diety, ale wiem, ze na pewno byl i jest deficyt kaloryczny.
Jak rozpisze to wkleic tutaj czy w dzial odzywianie do sprawdzenia? Ostatnio tez malo cardio, tzn. dwa razy w tyg i zastanawiam sie czy nie wprowadzic interwalow po silowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Po siłowym nie, ew. w jakiś dzień zamiast cardio. Daj do działu Odżywianie, tam lepiej pomogą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 841
ok, dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 841
Powiedz mi jeszcze jak najlepiej cwiczyc klate, chodzi o dobor ciezarow. J/W robie klate na plasko i skos gora, od mojego poczatku z silownia moge powiedziec, ze klata sie najslabiej lub wogole nie rozwinela.Zrobie pomiary i bede obserwowal, malo cierpliwy jestem ale mam nadzieje, ze w koncu pojdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ciężar ma być taki abyś wykonał założoną liczbę powtórzeń w serii poprawnie technicznie z zapasem 1-2 powtórzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 841
Viren,

Jade planem PULL / PUSH jak zaleciles,
Niestety po dwoch tygodniach mialem 3 tygodnie przerwy, ale...
...jestem spowrotem zmotywowany na 100% dieta jest - zaczal sie 3 tydzien.
Na dzien dzisiejszy na czczo 68.5kg(dwa tygodnie temu 70.5kg, jak zaczynalem to jakies 74-76kg), dzis zmierzylem wzrost: 174cm a nie jak pisalem, ze 172cm.
Robie pomiary...dzis zamowie Caliper zeby nie bylo niedociagnien.
BCAA w drodze, mam tez zamowiony jablczan kreatyny ale zastanawiam sie czy jest sens, sila idzie pomalutku.
Do widocznych miesni brzucha daleka droga no ale coz, nikt nie mowil ze bedzie latwo.
Ciezko mi jak wypada martwy ciag dwa razy w tygodniu, mam wrazenie ze nogi za mocno dostaja ale daje z siebie wszystko.

Wrzuce jakis update za dwa tygi, chyba, ze w miedzy czasie bede mial pytania.

Pozdro

Zmieniony przez - Cinkowy84 w dniu 2015-05-11 19:30:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale 2x mc masz co 2 tydzień więc nie powinno być tak źle. Jak chcesz i naprawdę nie wyrabiasz z tymi nogami to zamiast przysiadów jak masz 2x w tygodniu mc zrób coś lżejszego np. wykroki. Kreatyne bym sobie jeszcze darował, dopiero wtedy bym wziął jak złapiesz zastój który się nie będzie dało przejść zmianami treningów/diety. Zastanow się jak bardzo chcesz zredukować żeby coś z ciebie zostało i potem można było spokojnie masować, możesz trochę zmnieszyć ujemny bilans w diecie i trochę dodać, nawet tak żeby było na 0 lub lekki minus i obserwować jak zareagujesz.



Zmieniony przez - Viren w dniu 2015-05-11 22:17:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 119 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 841
Sorki,
Wlasnie przysiadow nie robie wcale,
Tylko wykroki i MC,
Ale bede robil dalej...pozniej ewentualnie cos zmienie,
Zobacze jeszcze z 2 tyg jak to bedzie wygladalo...
Moze doloze do diety i bede redukowal ale staral sie trzymac kontrole nad waga,
Jest jeszcze tluszcz(caliper zamowiony) na brzuchu i chce sie tego pozbyc ale nie mam zamiaru dobic do 65kg.
Tyle wazylem chyba idac do Technikum...albo konczac je, nie pamietam.
Niestety taka mam genetyke ze 80%(strzelam) tluszczu usiadlo mi na brzuszko + oponka.
Narazie wycinam jeszcze.
Zobacze jak z ta kreta, narazie jest zastoj ale bede cierpliwy...
Pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENA PLANU TRENINGOWEGO/ ZMIANY ITP POMOCY

Następny temat

Rozpoczecie "Treningu dla poczatkujacych'

WHEY premium