SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dylemat, masa czy rzezba.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 614

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mezczyzna

Wiek

28

Waga

80.5

Wzrost

180

Cel treningowy

W trakcie spalania tluszczu. Gloweny cel to zdecydowana poprawa budowy ciała, na styl sylwetki fit.

Staż treningowy na siłowni

miesiac

Uprawiane inne sporty

siatka, pilka nozna, tenis ( weekendowo i nie zawsze )

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full silownia.

Dieta

Dieta na zasadzie nie jedzenia syfu. Skupiam sie na produktach białkowych.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

NIC

Zażywane suplementy

Białko ( ostrovita ) kreatyna ( ostrovit ) BCAA

Ostatnio przerabiany plan

Cwicze 4 razy w tygodniu. Plan nie jest jakis specjalny. Po 2 partie na kazdy dzien, 2 cwiczenia po 3-4 seria, w tym 8-12 powtorzen.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Witam, chciałbym zapytać Was czy w takim etapie warto jeszcze budować masę czy raczej przejść do redukcji. Moj cel to fajna sylwetka, zwłaszcza barki, klatka i brzuch ( chyba standard , lecz nie chciał bym przybrać za duzo na wielkości. Od czerwca ćwiczyłem same aeroby + interwały aby spalić duzo tłuszczu i cel osiągnąłem w zadowalającym stopniu. Z 88 kg zszedłem do 80.5, wiem ze to nie tylko tłuszcz, ale z obserwacji ciała duzo mięśni nie straciłem. Od sierpnia siłownia, efekt widzę na brzuchu jak i bicepsach.

Dodam zdjęcia żebyście mieli lepszy widok na to jak wyglądam.


Dzieki za porade, pozdrawiam!:)




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Nie no, tylko masa. Przy dobrej diecie może dwie rzeczy zrobisz na raz. No ale do tego potrzebna jest dobra dieta, a nie odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1105
Myślałem, żeby jeszcze zrobić redukcje z miesiąc, może dwa, później wziąć się za masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Możesz poredukować jeszcze kilka tygodni. Świat się nie zawali
Później masa, ale z głową, by nie zalać się jak świniak i nie wrócić do punktu wyjścia,

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko dotyczące brzucha

Następny temat

FBW do oceny. Pomóżcie : d

WHEY premium