SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Duzy problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6892
A moze za duzo cwiczysz? Optymalnie jest 3-4 razy w tygodniu. Poza tym nie liczy sie tylko co jez ale takze ile tego jesz. Jak ktos Ci wczesniej doradzil musisz obliczyc swoje zapotrzebowanie kaloryczne (masz odpowiednie kalkulatory na forum) i jesc tyle aby dostarczac wiecej kalorii niz jest w zapotrzebowaniu. Gainer moze w tym pomoc. Unikaj najtanszych to bedzie ok. Mass XXL jest pyszny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
haha :D no wlasnie teraz wertuje forum i jezscze gadam z kumplem co tez cwiczy i ma pojecie o tym to mowi ze nie ma pojecia czemu nie moge przybrac. Tylko nie wiem jak dobrac treningi, jednego dnia biegac, a drugiego na atlasie cwiczyc, czy robic moze przerwy wieksze zeby zregenerowaly sie miesnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najwazniejsze w gainerze jest aby nie kupic takiego co by mial w sobie pelno ***anego bialka roslinnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
No ja brałem jakiegos polskiego gainera to mial smak jakby ktos tam narobil :/
Chyba bede robic poniedzialek bieganie, wtorek silka, sroda przerwa, czwartek bieganie, piatek silka i 2 dni przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 352 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15168
jeśli masz problemy z przytyciem to zadne aeoroby(bieganie) nie sa wskazane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja bym biegal raz w tygodniu , nie wiecej na twoim miejscu . cwicz 3x w tygodniu kazda partia raz na tydzien jesli split , lub zlookaj jakies ftreningi typu full body , act. takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
ok to sama silka. ''Wioslowanie'' na atlasie moze byc przydatne czy unikac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31
polak82, a jaki smak tego massa masz? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 384 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6892
mialem truskawke, ale przede wszystkim dobrze rozlozony trening i jako taka diete wiec lepiej najpierw zacznij od tych rzeczy. Suple same, poprawiaja tylko samopoczucie (na poczatku poki sie wydaje ze sa efekty:) i kondycje finansowa firm ktore je produkuja:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 221
czesc moj brat mial ten sam problem co ty i wiesz zaczal jesc barzdo duzo tlustego ale nie fast fudy czy jak to sie tam nazywa i ww iekszych ilosciach jak wyzej kolega napisal ( +500 wiecej)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę

Następny temat

sosy bez tluszczowe

WHEY premium